DSQUARED2 WANT parfumovaná voda

Vyjadrenie ženskosti, ktoré je jemné a silné, pôvabné a pokrokové zároveň. Pre ženu, ktorá je jednoduchá, a pritom spontánna, dynamická a vynaliezavá. Je kaleidoskopom kontrastov a stránok, ktorými očaruje.

 

Predstavujeme novú vôňu Want od Dsquared2, zachytávajúcu fascinujúce stránky modernej ženy„Vôňa Want vznikla z idey ženy, ktorú nie je možné definovať, pretože môže byť ženská, ale aj verná, zábavná, štýlová a impulzívna, jej osobnosť odráža množstvo stránok. Jej odhodlanosť jej dodáva pôvab, autentickosťa sexy dojem. Taká je moderná žena Dsquared2,” hovoria zakladatelia a návrhári značky Dsquared2, Dan a Dean Caten. 

 

Odporúčame prečítať: Pocíťte čaro uhorky na svojej pokožke - čím je nápomocná

dsquared2-want

Zdroj: Shutterstock®

Odkaz súčasnej ženskosti, ktorým Dsquared2 otvára cestu k spletito zostavenej a výraznej Eau de Parfum. Rafinovaná kompozícia tónov v niekoľkých vrstvách evokuje viaceré tváre modernej ženy, ktoré v nej harmonicky prebývajú. Want je tiež vyjadrením DNA značky, odvážne posúvajúcej hranice módy nenapodobiteľnou zmesou sebavedomej zmyselnosti
a pôvabného, vysokokvalitného krajčírskeho remesla.

 


Strhujúce, žiarivé vrchné tóny mandarínky, zázvoru a ružového korenia oslňujú a priťahujú. Očarujúco ženská a zamatová damascénska ruža je v zmyselnom kvetinovom srdci uhladená tónmi heliotropu a cenného neroli. Intenzívny neodolateľný základ sa stáva podpisom vône: zmyselne hrejivý akord vanilky z Madagaskaru a absolútu vanilky vyzdvihuje bohatý lahodný charakter tropického fialového dreva.

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: V hlavnej úlohe vínovočervená

dsquared2-want

Zdroj: Shutterstock®

Nová vôňa Dsquared2 Want nachádza svoje stvárnenie v umeleckom, na pohľad nezvyčajnom až provokačnom flakóne. Dominantou je hladký uzáver v tvare okrúhlej lízanky, vyvážený delikátnym oblým tvarom flakónu. Zlatý štítok, ktorý ho obopína, pôsobí exkluzívne a štýlovo. Vonkajšie krémové balenie prelína trblietavo zlatá časť s elegantným označením.

 

Nemám doposiaľ žiadnu osobnú skúsenosť s parfémami tejto značky, ale aspoň si môžem zapísať do diáru po čom sa mám pozrieť keď najbližšie zavítam do parfumérie. :)

 


Nová vôňa Dsquared2 Want dostupná v sieti parfumérií FAnn.

5 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.11.2015 12:51

vonia úžasne

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 16:31

no naozaj nepáči sa mi flakon

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 21:22

zlozenie ma uputalo

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

11.04.2016 12:36

Túto vôňu som vyhrala v jednej súťaži a musím povedať že je super....sladká, ale nie moc tak akurát...veľmi príjemná

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 13:16

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE