Ducati - Fight For Me Extreme

Ducati je medzinárodná štýlová ikona, veľvyslanec značky „Made in Italy“ po celom svete. Fight For Me Extreme je vôňa pre neho a vôňa o ňom. Jedinečná, silná, mocná, vôňa, ktorá vás opantá.

Sen Ducati sa zrodil z obchodnej iniciatívy troch bratov v Bologni v roku 1926.  Spoločnosť Ducati je v súčasnosti európskym lídrom vo výrobe vysokovýkonných športových motocyklov. Charakteristické motorky a chladný kultový imidž radia Ducati medzi najprestížnejšie značky vo svete motocyklov. Vďaka úspechom na medzinárodných pretekárskych okruhoch má Ducati znamenitý know-how pre vývoj cestných motocyklov, ktorý značku preslávil ako

                                                           „Ferrari sveta dvoch kolies.“

Pravou esenciou všetkých jedinečných vecí na svete je výnimočnosť a prestíž.
Najznámejšie filmové hviezdy a medzinárodné celebrity, od Toma Cruisa po Davida Beckhama, si vybrali Ducati spomedzi obrovského počtu iných dostupných motocyklov.

Ducati sa okrem toho pýši mimoriadnou filmografiou: Matrix Reloaded, Catwoman, Blade 2, Yes Man atď. Motocykle Ducati sa používajú v najväčších filmových produkciách, reklamách najmódnejších značiek a trendových videoklipoch.

Výnimočný dizajn a charakteristický štýl. Ducati je medzinárodná štýlová ikona, veľvyslanec značky „Made in Italy“ po celom svete. Fight For Me Extreme je vôňa pre neho a vôňa o ňom. Jedinečná, silná, mocná, vôňa, ktorá vás celkom opantá. Nekompromisne a bez ústupkov.

Ducati - Fight For Me Extreme

Vôňa
Srdce, ktoré tlčie rýchlosťou a adrenalínom. Rýchly štart. Ostrá sviežosť bergamotu a zeleného jablka, s dotykom citróna pre extra kyslosť. Prvý kontakt s vôňou je intenzívny a absolútne vás pohltí, ako motorka prerážajúca čerstvý vzduch v čase hlbokej noci.


So stúpajúcou rýchlosťou srdce vyžaruje silu a energiu – esencia geránia s korenistou hrejivosťou škorice a klinčekov splývajú do opojnej atmosféry moci.
Už niet návratu. Základ odhaľuje hrejivú kombináciu santalu a vanilky s tónom ambry, ktorá prispieva k rafi novanej, zmyselnej a neochvejne mužnej ozvene.

 

Balenie
Nenapodobiteľný štýl Fight For Me Extreme. Nespochybniteľne mužná vôňa do najmenšieho detailu flakónu a balenia. Oválny uzáver v matnom červenom prevedení s gumovým povrchom je nenápadným odkazom na rukoväte motorky. Elegantný čierny názov sa vyníma nad výrazne červeným podpisom Ducati. Cez flakón presvitá ambrová tekutina evokujúca intenzívnu, horúcu zmyselnosť. Vonkajšie balenie v čiernej farbe na prednej strane a červenej po bokoch upúta kontrastným, bielo-červeným označením názvu vône a značky.

Vizuál
Pohľad, osud. Záhada a sila príťažlivosti. Tento muž nemá najmenšiu snahu skrývať či krotiť moc, ktorá z neho vyžaruje. Je tým, kým je. Zdá sa, že je jej osudom nasledovať ho. V pozadí vizuálu sa črtajú svetlá mesta v prichádzajúcej noci. Motorka je pripravená na svoj rýchly štart. Pohľad muža, ostrý a prenikavý, je predzvesťou dobrodružstva, ktoré má na dosah. Stane sa ona súčasťou tohto dobrodružstva?
Rozhodnutie je na ňom. Na nej je, aby to zistila…

 

            Ducati - Fight For Me Extreme   

 
 

 

2 komentárov
Zdesla

Zdesla

03.02.2013 22:30

Tak toto vyzerá naozaj lákavo, zaujímavý flakón a to zloženie vône, ufff, jablko, bergamot, citrón, určite by som neodolala, drahý by ju mal zvážiť :D

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 19:27

zaujímavz flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE