Elseve Extraordinary Oil pre suché vlasy

Znovuzroďte svoje suché vlasy pomocou šiestich vzácnych olejov! Vďaka niekoľkoročnému výskumu odborníkov z L'Oréal Paris je teraz možné suchým vlasom navrátiť prirodzený lesk a hebkosť. Pre znovuzrodenie suchých vlasov bez lesku a bez života vyvinuli odborníci rad Elseve Extraordinary Oil, ktorého zloženie s obsahom šiestich vzácnych mikro olejov je výrazným pokrokom vo výžive suchých vlasov. Vďaka intenzívnym účinkom prírodných olejov poskytujú produkty tejto rady suchým vlasom výnimočnú a dôkladnú starostlivosť. Po použití sú vlasy lesklé, pružné, hĺbkovo vyživené, a pritom ľahké a bez pocitu mastnoty.

elseve-extraordinary

Zdroj: Shutterstock®

Suché vlasy sú oslabené a náchylné k poškodeniu rovnako ako popraskaná koža alebo otvorená rana. Aby sa vlasy uzdravili, je nutné im poskytnúť dôkladnú starostlivosť a predovšetkým výživu. Pre výživu vlasov ale nestačí jednoducho aplikovať olej - ten len zakryje pravý problém. Dôležité je dodať vlasom hĺbkovú výživu, aby nedochádzalo k ďalšiemu poškodzovaniu.

elseve-sampon

Zdroj: Shutterstock®

V rade Elseve Extraordinary Oil sa snúbi šesť vzácnych olejov. Každý olej je výťažkom z rastlín, ktoré sú známe pre svoje blahodárne účinky. Ruža šípová vlasy regeneruje, ľan siaty ich posilní, lotos indický im dodá jemnosť, očistný kvet Tiaré vlasy zvláčňuje, vďaka rumančeku pravému sú vlasy jemné a žiarivé a slnečnica ročná má okrem vyživujúcej funkcii aj antioxidačné účinky.

Za vývojom radu Elseve Extraordinary Oil je dlhodobá práca expertov, počas ktorej boli skúmané predovšetkým výživné polyméry. Zloženie produktov tejto rady je okrem olejov obohatené o aktívne látky, ktoré sú schopné vystopovať najsuchšie miesta vlasového vlákna, vyživiť ho a chrániť proti ďalšiemu poškodzovaniu. Suché a poškodené vlasy priťahujú obsiahnuté aktívne látky ako magnet.

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

14.02.2015 12:44

mám doma presne tento olej na vlasy a som s ním mimoriadne spokojná- odporúčam :) krásne vonia

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

14.02.2015 13:25

mám tento olej som s ním veľmi spokojná a okrem toho že mám po ňom krásne hebké vlasy krásne vonia

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

15.02.2015 15:23

tuto značku používam no tento olej som ešte nemala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE