Givenchy Gentleman Only

Existuje klub, ktorý nemá kazetové vykladané dvere, obrovskú impozantnú halu s vysokými stropmi. Je to neformálny, ale svetový klub, ktorý nemá názov. Toto členstvo sa nedá kúpiť

Existuje klub, ktorý nemá ani kazetové vykladané dvere, ani obrovskú impozantnú halu s vysokými stropmi.

 

Je to úplne neformálny, ale svetový klub, ktorý nemá názov. Je to klub gentlemanov z celého sveta.

 

 

Toto členstvo sa nedá kúpiť, nemôžete si oň požiadať, nedá sa udeliť.

 

 

Givenchy Gentleman OnlyJediný spôsob, ako byť členom je praktikovať umenie byť gentlemanom. K tomu je treba originálny kokteil elegancie, nenúteného chovania a sebaistoty. Gentleman sa na svet pozerá smelo, neohrozene, ale súčasne s láskou a rafinovanosťou...

Členovia tohto klubu sa rozpoznávajú na prvý pohľad, prezradí ich strih saka, úsmev kútikom pier...Oduševnené slová, sebaistý krok, dvere, ktoré sa otvárajú pred každou ženou, ktorá sa ocitne v ich blízkosti. Nezáleží na pôvode ich rodiny ani rodinnom mene, sú si podobný iba svojim chovaním.

Ich spoločným znakom je tiež dobrý vkus a vybrané chovanie.
Môžeme ich stretnúť jak v meste, tak na dedine, na brehu mora, či na vrcholkoch hôr, ráno či večer...
Elegantný v každej situácii...


Ich vôňou je „GENTLEMAN ONLY“
Vôňa s drevitou eleganciou

 

Nová pánska vôňa GENTLEMAN ONLY znovu objavuje klasický parfum pre muža, apeluje na prírodné esencie a materiály tej najvyššej kvality. Jej neo-aromatická drevitosť osloví moderného muža, ktorý sa nebojí utvrdiť svoju osobitnosť s triezvosťou a nenúteným chovaním.

Najskôr ucítite aromatickú a korenistú sviežosť, nádych zelenej mandarínky, ružové bobule, muškátový oriešok, brezové lístky, ktoré vás osviežia rovnako ako vejár.Hĺbka tohto parfumu sa zjavuje v celej svojej zmyselnosti vďaka trilógii vzácnych drevín – céder, patčuli, vetiver.

GENTLEMAN ONLY je osobitná vôňa, vedomá a plná šarmu, delikátne znepokojujúca, spôsobuje v sebe sviežosť, zvodnosť a animálnosť. Vôňa muža, ktorý má štýl. Vôňa gentlemana. Flakón s modrými tónmi.

 

Givenchy Gentleman Only 

Givenchy Gentleman Only
Klasický ale aj napriek tomu moderný flakón, ktorý pripomína „ploskačky“ anglických gentlemanov, hádže modré, magnetické odlesky, ako echo modernej doby. Uzáver flakónu je z brúseného metalu vo farbe hlavne loveckej pištole.

Sklenený flakón je do ruky pomerne ťažký, ako vzácny zberateľský kúsok, je šik a veľmi mužný.

 

 

Simon Baker, gentleman dnešnej doby

 

Givenchy Gentleman Only

 

Kto iný, než šarmantný austrálsky herec Simon Baker by mohol lepšie zosobniť súčasnú eleganciu a vytriezvený štýl novej vône Givenchy GENTLEMAN ONLY?

 Stvárnil spisovateľa v „Diabol nosí Pradu“ či záhadného vyšetrovateľa „Mentalistu“, Simon je vždy dokonalý. V živote i na filmovom plátne, je vždy moderným gentlemanom každým coulom. Spontánny, okúzľujúci s neopakovateľným šarmom, empatiou a eleganciou. Ideálny muž 21. storočia.

Nominovaný na „Zlaté Glóbusy“ a ceny Emmy, každý týždeň okúzľuje ako Mentalista 15 miliónov divákov v USA a 6 miliónov divákov vo Francúzsku. Čo mu nebráni žiť kľudným rodinným životom ďaleko od hollywoodskeho pozlátka.

Bolo teda celkom jasné, že Simon Baker raz prekročí prah „Maison Givenchy“, je teda symbolom štýlu, elegancie a spontánnosti.

 

Givenchy Gentleman Only
 

Gentlemna, kráska a jeho dáždnik
Prekvapenie v podaní Patricka Demarchelier, slávneho módneho fotografa. Simon Baker s úsmevom a v daždi, v ruke dáždnik, ktorým chráni pred dažďom pôvabnú mladú ženu.

Reklamný film, zrealizovaný slávnym fotografom a režisérom Peterem Lidnberghom je nakrútený v rovnakom duchu.
V pozadí pulzujúce mesto, Simon Baker plynule a sebaisto kráčajúci ulicami New Yorku, v tom začne poriadny dážď. Keď sa Simon konečne rozhodne otvoriť svoj dáždnik, je to preto, aby ho ponúkol neznámej kráske na ulici a ochránil ju pre dažďom, neochvejný a s úsmevom na perách.

BUĎTE GENTLEMAN ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ! 

 

 

3 komentárov
Danka

Danka

18.06.2013 21:26

Simon Bakera mám rada, super herec to je...vôňa vyzerá zaujímavo

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2014 10:53

krásny článok so skvelou reklamou od herca Bakera.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

22.03.2018 18:08

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE