Jarná kolekcia ARTDECO Love Is In The Air

Love.Love.Love. ARTDECO Vás obklopí láskou! Niekedy slová nestačia a niekedy naopak jedno slovo vyjadrí všetko.

 

Štyri písmená, v ktorých sa ukrývajú milióny príbehov, pocitov a tiež krásy. ARTDECO prichádza s ikonickou kolekciou LOVE IS IN THE AIR.


LOVE.LOVE.LOVE.
Hlavnú úlohu hrá samozrejme láska v tej najjasnejšej podobe. Súčasná doba je dynamická a preto je nutná priamosť a výstižnosť. Nápis LOVE tak dominuje limitovanému dizajnu kolekcie LOVE IS IN THE AIR. Symboly zaľúbenej kolekcie sú obľúbené magnetické Beauty boxy a Eye designer aplikátory, celé zahalené do lásky.

 

Pre kolekciu LOVE IS IN THE AIR boli tiež navrhnuté štyri nové odtiene očných tieňov a dva nové odtiene krémových očných tieňov pre Eye designer.

artdeco-love-love-love

Zdroj: Shutterstock®

Viete, že ľudia v sebe majú ukryté špeciálne receptory, ktoré nám pomáhajú nájsť pery nášho náprotivku v tme? Aby ste Vášmu vyvolenému uľahčila hľadanie, ozdobte Vaše pery novými odtieňmi rúžov ARTDECO PerfectColor a obľúbené Art Couture Lipstick.

 

Pre dokonalý vzhľad vašich pier počas osláv sviatku všetkých zamilovaných nájdete v kolekcii ARTDECO LOVE IS IN THE AIR tiež nový odtieň lesku na pery a zázračné kontúrovacie ceruzky, vďaka ktorým Vaše pery získajú ten pravý tvar. Nachystané pre bozk!

 

artdeco-love-love-love

Zdroj: Shutterstock®

Laky na nechty ARTDECO v rovnakej kvalite a nových luxusných odtieňoch, ktoré ozdobia každý letmý dotyk, čo si s Vašim milým počas večera vymeníte. Pre prvé spoločné prepletenie rúk si Vaše nechty zaslúžia exkluzívnu prípravu!

 

Nemusíte sa červenať ako na základnej škole, keď Vám Vaša prvá láska obetavo nosila učebnice. Na tvári by sa mal odrážať ideálne len ľahký nádych všetkých citov, ktoré máte v hlave. Nový odtieň lícenky ARTDECO je navrhnutý špeciálne pre túto príležitosť.

 

Kolekcia LOVE IS IN THE AIR prináša novinku v podobe krémovej multifunkčnej lícenky. Ten pravý odtieň pre oživenie Vašej tváre v niekoľkých ťahoch. Možno použiť jednoducho aj na pery! Súčasťou elegantnej krabičky je samozrejme tiež zrkadlo.

artdeco-love-love-love

Zdroj: Shutterstock®

artdeco-love-love-love

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
tss

tss

04.03.2014 16:35

dobry den chcem sa spýtať ako je možne že sa nedajú mazať komentáre a vymazať profil z tejto stránky dakujem

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.03.2014 19:26

tie laky na nechty vyzerajú veľmi zaujímavo

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

04.03.2014 19:34

Laky aj rúže sú nadherné :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

04.03.2014 20:22

pre mladé kočky super kozmetika vyzerá tak luxusne

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

05.03.2014 21:54

Wua, hneď by som brala, hlavne tie laky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE