La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

Vysoký podiel kaviárového výťažku z jesetera sibírskeho chovaného na eko farme tvorí srdce prípravku Skin Caviar Liquid Lift. Vďaka nemu dokáže sérum neuveriteľne spevniť a vypnúť pleť.

Skin Caviar Liquid Lift ponúka najvyššiu koncentráciu čistého kaviárového výťažku spomedzi prípravkov La Prairie Caviar Collection.

 

Využíva pokrokovú technológiu, ktorá zabezpečuje zmiešanie a doručenie aktívnych zložiek v pleti s cieľom dosiahnuť najlepší možný efekt.

 

Výsledkom je úžasne efektívne sérum, ktoré okamžite transformuje vzhľad aj pocit pleti na úroveň, akú doposiaľ nebolo možné dosiahnuť prostredníctvom kozmetického prípravku.

 

Bude vás zaujímať: Ako zlepšiť kvalitu vlasov a udržať si ju?

 

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

EŠTE INTENZÍVNEJŠÍ A OKAMŽITÝ LIFTING


Vysoký podiel kaviárového výťažku pochádzajúci z jesetera sibírskeho chovaného na ekologickej farme tvorí srdce prípravku Skin Caviar Liquid Lift. Práve vďaka nemu dokáže toto sérum neuveriteľne spevniť a vypnúť pleť ihneď po nanesení. Nová generácia kaviárových perličiek je obalená v červenej riase, ktorá sa pri aktivácii rozpúšťa a prispieva k ďalšiemu spevneniu.

 

Liftingový účinok zintenzívňuje vypínajúci efekt polyméru na báze glukózy, ktorý vyhladzuje a spevňuje pleť. Súčasne pleť stimuluje unikátna kombinácia vitamínov, nukleových kyselín, fosfolipidov, proteínov a Omega-3 mastných kyselín. Podporuje výživu a pružnosť pleti, zvyšuje antioxidačnú ochranu a posilňuje prirodzenú funkciu bariéry.

 

Pokrokový tripeptid, v ktorom sú kaviárové perličky ponorené, stimuluje syntézu hlavných prvkov štruktúry pleti. Týmto ju spevňuje, zjednocuje jej povrch, predchádza vzniku mimických liniek a vrások. Rýchlo nastupujúci efekt vyhladenia vrások zintenzívňuje svojím uvoľňujúcim pôsobením výťažok z rastliny Acmella Oleracea.

 

 

KOMPLEX PREDLŽUJE MLADISTVÝ VZHĽAD


Unikátny pentapeptid pôsobí na pleť ako ozdravujúci komplex. Pomáha zachovať zdravé prostredie v okolí kmeňových buniek, rovnováhu epidermy a chráni bunky pred stresom. Je kľúčom k optimálnemu fungovaniu pleti, predchádza poškodeniu buniek epidermy v dôsledku vonkajších vplyvov, predlžuje jej pružnosť a mladistvý vzhľad.

 

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift

K vyváženému zloženiu prípravku Skin Caviar Liquid Lift prispievajú aj hydratačné, výživné a ochranné zložky. Upokojujúca zložka bohatá na ceramidy Omega-3 posilňuje funkciu bariéry a znižuje riziko podráždenia pleti. Zvlhčujúce zložky vrátane provitamínu B5 a rastlinných extraktov priťahujú a viažu vodu, udržujú zdravú hydratačnú úroveň a zlepšujú pružnosť. Antioxidačnú ochranu pleti poskytuje vitamín C. Exkluzívny bunkový komplex stimuluje proces obnovy, hydratuje, dodáva energiu a výživu potrebnú pre podporu prirodzených funkcií pleti.

 

 

INOVAČNÝ SYSTÉM DORUČOVANIA ZLOŽIEK AKO ZÁRUKA SKVELÝCH VÝSLEDKOV


Pokrokový systém doručovania – rovnako brilantný ako zloženie prípravku – umožňuje vyvážené spojenie viacerých komponentov v okamihu aplikácie, čo je zárukou ich stability a maximálnej účinnosti.

 

Prípravok pozostáva z dvoch fáz. Nová generácia kaviárových perličiek ponorená v protivráskovom roztoku peptidov a uzdravujúci komplex v podobe pentapeptidu sú umiestnené v dvoch oddelených priečinkoch. Pri aktivácii sa zložky spoja a vytvoria tekuté sérum, ktoré k pleti priľne ako hodvábny závoj, a odštartuje liftingový účinok. Po nanesení prípravku pleť ošetrite pleťovým krémom, pre maximálne výsledky použite Skin Caviar Luxe Cream alebo Extrait of Skin Caviar Firming Complex.

 

 

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 18:47

luxusné zloženie ale nie vždy môže byť vyhovujúce.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE