Guess - Guess Girl

Značka GUESS oblieka slávne ženy už 30 rokov. Coty Beauty teraz predstavuje vôňu, ktorá zachytáva charakteristické aspekty tejto značky. GUESS Girl je svieža ovocno-kvetinová vôňa.

New York, NY- Chic rozstrapatené vlasy. Úžasné krivky. Výrazné retro mačacie oči. Okúzľujúci GUESS štýl. Dievča GUESS je neprehliadnuteľné a neodolateľné. Značka GUESS oblieka slávne ženy už 30 rokov. Coty Beauty teraz predstavuje vôňu, ktorá zachytáva charakteristické aspekty tejto značky. zmyselná a vzrušujúca, GUESS Girl je svieža ovocno-kvetinová vôňa, vďaka ktorej sa za vami každý otočí.

„V Coty Beauty sme sa nadšene inšpirovali 30. výročím značky GUESS. K už štvrtej spolupráci s touto módnou značkou sme sa rozhodli zachytiť jej nekompromisný sex appeal,” hovorí Steve Mormoris, SVP Global Marketing for Global Beauty. „Sme nadšení, že môžeme zákazníkom predstaviť vôňu, ktorá v sebe skrýva mladistvého, dobrodružného ducha značky GUESS a žien GUESS kdekoľvek na svete.”

VÔŇA

Parfumér Laurent Le Guernec zo spoločnosti IFF chcel vo vôni GUESS Girl zachytiť okúzľujúce stretnutie s nádychom romantického zvádzania.

Guess - Guess Girl

„Chcel som, aby táto vôňa zachytávala mladistvý, koketný a veľmi sexy aspekt, inšpirovaný ženami ako Brigitte Bardot a Marilyn Monroe,” hovorí Laurent Le Guernec.
“A práve kvet agátu zvýrazňuje onen zmyselný a sladký postoj GUESS Girl, ktorý som hľadal. Toto fascinujúce spojenie sa stalo základom samotnej vône. Exotický aspekt a zvodnosť sú pozdvihnutý lahodnou zmesou mimózy, tropickej orchideje a kalifornského západu slnka.“

Vôňa sa otvára výbuchom sladkého prísľubu: nevinný malinový nektár, lahodný melón a fascinujúce tóny bergamotu. Nechajte sa zvádzať vzrušujúcou zmesou brazílskej tropickej orchidey, opojného kvetu agátu a omamnej ľalie. Nakoniec vás uchváti zmyselná vanilka a hrejivé santalové drevo, zanechávajúc dojem rovnako dlhotrvajúci, ako rúž na vankúši.

Hlava: malinový nektár, melón, bergamot

Srdce: tropická orchidea, agátový kvet, ľalia

Základ: austrálske santalové drevo, madagaskarská vanilka

 

BALENIE

Balenie vône GUESS Girl je hravo ženské a predstavuje sa v sladko ružovom dizajne. Jemne ružová krabička je zdobená fuchsiovou stuhou, ktorá sa prepletá okolo celého balenia a vytvára písmeno “G”. Vo vnútri sa skrýva jedinečný sklenený flakón stelesňujúci krivky svojej múzy. Nové čiernou písané logo objavujúce sa na krabičke i flakóne predstavuje GUESS Girl osudový milostný list. Čierna stužka ležérne uviazaná okolo zlatého hrdla a výrazné kvetinové viečko vytvorené tvrdými okvetnými plátkami zviazanými jemnou stuhou dokonale reprezentujú ženu GUESS. Žena GUESS je temperamentná a odvážna, zároveň tiež nežná a ženská – rovnako ako rôznorodé prvky balenia.

 

 

Guess - Guess Girl

 

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 18:43

hravé svieže letné už len letenku a smer NYC

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 19:28

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE