La Roche-Posay starostlivosť o citlivé až alergické očné okolie

 

Starostlivosť o očné okolie jednoznačne netreba zanedbávať, pretože je to tá najcitlivejšia oblasť tváre! Pokožka je tu najtenšia a je tiež najviac namáhaná. Jej citlivosť je daná vyšším obsahom medzibunečnej hmoty v tejto oblasti a špecifickým pH. Práve táto oblasť najrýchlejšie stárne. 

 

La Roche-posay teraz predstavuje štyri novinky. Prvou z nich je TOLERIANE ULTRA, ktorá kombinuje ultra upokojujúce látky Neurosensin, ktorý znižuje citlivosť pleti, a Niacinamid, ktorý pôsobí protizápalovo a redukuje opuchy a svrbenie.

la-roche-posay

Zdroj: Shutterstock®

Naviac obsahuje kofeín proti vačkom pod očami. Je svieži a jeho ľahká textúra zamedzuje treniu a ponúka maximálnu bezpečnosť. Je vhodný i pre nositeľov kontaktných šošoviek a pacientom s ekzémom či dermatitídou.

la-roche-posay

Zdroj: Shutterstock®

HYDRAPHASE - intenzívne a cielene hydratuje očné okolie vďaka kombináciu hyaluronátu sodného a glycerínu. Vyhladzuje jemné vrásky a redukuje vačky pod očami. Vďaka kofeínu znižuje opuchy celého očného okolia. Výsledkom je odpočinutý vzhľad pleti. 

la-roche

Zdroj: Shutterstock®

REDERMIC - obsahuje čistý 5% vitamín C, ktorý je dermatológmi veľmi uznávanou aktívnou látkou pri tvorbe kolagénu. Pôsobí proti vráskam a zabraňuje strate pevnosti pleti. Vďaka technológii postupného uvoľňovania ho možno bezpečne používať v očnom okolí. 

la-roche

Zdroj: Shutterstock®

SUBSTIANE - obsahuje LINACTYL + PRO-XYLANE™, jedinečný komplex pre regeneráciu kožnej substancie. Vypína pleť v očnom okolí, viditeľne redukuje vačky pod očami. Pleť okolo očí znovu získava komfort a jas. Deň po dni sú kontúry pleti viditeľne jemnejšie.

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.04.2015 14:47

vynikajúca kozmetika iba trošku drahšia pre mňa :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 11:06

už vo svojom veku sa starám o svoje očné okolie :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE