LANCÔME Shine Lover nová kolekcia rúžov na pery

Shine Lover od LANCÔME poskytuje zdravý lesk, rozžiarenie a farbu, je to v podstate komfortný balzam doplnený až 8 hodinovou hydratáciou!  Tento ochranný a skrášľujúci rúž vznikol na základe štúdií prirodzeného odtieňu pier až 2902 žien. Zistením bolo, že pre dosiahnutie zdravo vyzerajúceho, žiarivého lesku, ktorý oživí pery, je nutné zvýšiť prirodzenú farbu pier o jeden tón.

 

Všetky odtiene tejto novinky boli špeciálne vyvinuté tak, aby ponúkli zdravo-žiarivý efekt - od ružovej cez fuchsiovú až po odtieň výraznej čerešňovej.

shine-lover

Zdroj: Shutterstock®

Tajomstvom všetkých odtieňov je kombinácia farebných perleťových pigmentov a transparentnej bázy, ktorá prináša intenzitu do všetkých ružových a červených odtieňov. Zatiaľčo biele perleťové pigmenty majú tendenciu redukovať intenzitu farby, preto farebné perleťové pigmenty spolu s transparentnou bázou intenzitu farby viditeľne prehĺbi.

 

lancome-shine-lover

Zdroj: Shutterstock®

S týmito rúžmi sa zbavíte suchých, popraskaných a nezdravých pier, pretože vďaka kombinácii vyživujúcich, hydratujúcich a skrášľujúcich aktívnych ingrediencií, balzamová textúra hydratuje pery a zanecháva ich jemné a zregenerované!

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

31.01.2015 08:03

keďže tento rúž funguje skôr ako balzam určite by mi vyhovoval - farby sú úžasné a určite by som si vybrala

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

02.02.2015 10:07

to pravé pre moje pery:-)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

07.05.2015 21:26

tie farby su nadherné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE