Make-up Max Factor Lasting Performance

Make-up Max Factor Lasting Performance - dlhotrvácny make-up je navrhnutý tak, aby pleti dodal nádherný a prirodzený vzhľad. Max Factor predstavuje Max Factor Lasting Performance Foundation – make-up s technológiou odolnosti voči dotykom, ktorý ženám zaručí prirodzený a výnimočne trvácny efekt. 

 

V spolupráci so svojím tímom profesionálnych vizážistov Max Factor odhalil, že kombinácia tekutého makeupu a púdru patrí k najčastejšie zaužívaným zvykom pri líčení – tak v prípade vizážistov, ako aj žien. Sieť profesionálnych vizážistov Max Factor neustále inšpiruje značku k porušovaniu a prekonávaniu pravidiel v líčení. Max Factor Lasting Performance Foundation porušuje pravidlá tým, že poskytuje ženám plné krytie s efektom, ktorý vydrží celý deň, pričom pôsobí úžasne a prirodzene. 

 

Make-up Max Factor Lasting Performance

Zloženie odolné voči dotyku: Zloženie make-upu obsahuje rôzne maz absorbujúce zložky, s ktorými make-up vydrží po celý deň bez pocitu zaťaženia pleti a bez usadzovania sa v linkách. Make-up bol sformulovaný tak, aby predišiel „obnosenému” vzhľadu počas dňa.

 

Technológia trvácneho efektu: Zloženie sa opiera o technológiu, ktorá vytvára na povrchu make-upu ochrannú vrstvu odolávajúcu dotykom a otieraniu. Ochranná vrstva sa formuje krátko po nanesení, keď textúra make-upu zaschne. 

 

Cestujte s nami: Guatemala - pre turistov stále neznáma krajina I.časť

Make-up Max Factor Lasting Performance

Zdroj: Shutterstock®

Cestujte s nami: Guatemala - pre turistov stále neznáma krajina II.časť

 

Ľahký pocit na pleti: Make-up je ľahký a prispôsobivý, pleť sa v ňom prirodzene pohybuje, nemá pocit suchosti ani stiahnutia.

 

Svieži, prirodzený efekt: Púdre absorbujúce maz redukujú nežiaduci lesklý vzhľad a zaručujú úžasne trvácny, bezchybný efekt.

 

Make-up Max Factor Lasting Performance nájdete v parfumériách FAnn.

4 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

24.04.2017 07:38

tento make-up používam už roky, vyskúšala som aj iné, ale vrátila som sa k nemu, je najlepší, aký som kedy mala

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.04.2017 09:11

možno vyskúšam, mám rada krémové make-upy

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

24.04.2017 11:14

súhlasím, patrí medzi najlepšie......

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

24.04.2017 19:39

určite je veľmi kvalitný, značka to istí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE