MAYBELLINE SuperStay Better skin

Značka Maybelline NY predstavuje ďalšie unikátne produkty z radu SuperStay Better Skin. Skrášľujúci kompaktný make-up, ktorý účinne napomáha vyhladeniu pleti a postupne prispieva k zlepšeniu jej kvality. Výsledky budú viditeľné už za tri týždne pravidelného používania. V prípade drobných nedokonalostí pleti dobre poslúži korektor, ktorý poskytne perfektné krytie bez lesku po celý deň.

 

Pre každý typ a odtieň pleti sa hodí iný make-up. Ak nie je vaša pleť bez chybičky, je pre vás SuperStay Better Skin ten pravý. Na plochu celej tváre môžete použiť kompaktný make-up. Ten je navyše v praktickej krabičke s aplikátorom a zrkadlom, takže sa ideálne hodí do každej kabelky.

 

Testovali sme: Maybelline SuperStay 14h lipstick

maybelline-superstay-better-skin

Zdroj: Shutterstock®

K dispozicií je v štyroch odtieňoch a vyznačuje sa nielen schopnosťou okamžitého krytia, ale aj svojím účinkom na kvalitu pleti. Tú pomáha zlepšiť už po troch týždňoch. Pleť je po používaní viditeľne zdravšia a žiarivejšia. Látky obsiahnuté v SuperStay Better Skin pôsobia na vašu pleť každú minútu počas ktorej make-up nosíte. Na zakrytie drobných nedokonalostí potom použite korektor v podobnom odtieni.

 

Hlavné znaky:

 

• Žiadny lesk

• Žiadne nedokonalosti

• Žiadne sčervenanie

• Žiadne známky stresu

 

Testovali sme: Maybelline SuperStay 24h Ultimate Red

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 15:59

takýchto výrobkov by trebalo viac :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 20:41

mile balenie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE