Mister Baby - jednotka pre vaše dieťa

Mister Baby disponuje vlastným výskumným centrom, kde sa odborníci značky zaoberajú štúdiom bábätiek. V tomto centre spolupracuje skupina detských lekárov, pôrodníkov a dermatológov s významnými univerzitami, ako aj rodičmi na vývoji inovačných produktov a systémov pre matky a otcov prostredníctvom dôkladného pozorovania a štúdia batoliat. S akými novinkami prišla na trh značka počas tohto leta?

 

Mister Baby - Detská čistiaca pena

Jemná a vláčna čistiaca pena Mister Baby Cleansing Mousse je obzvlášť vhodná na pravidelné čistenie detskej pokožky tela a hlavy. Balenie s praktickým dávkovačom obsahuje šetrné zloženie obohatené o inovačný komplex NMF7. Tento komplex obsahuje zmes aktívnych látok prirodzene zastúpených v detskej pokožke, čím zaisťuje hydratáciu a udržanie zdravia detskej pokožky. 

Mister Baby - Detský kúpeľový olej

Mister Baby Bath Oil je kúpeľový olej určený na čistenie pokožky bábätka od jeho prvých dní života. Zaručuje vysokú mieru hydratácie, vďaka čomu je vhodný aj na citlivú a extra suchú detskú pokožku. Zloženie prípravku je obohatené o olej zo sladkých mandlí a maslovníka, extrakty čerešne a kvetu limnantes, teda zložky, ktoré posilňujú hydratáciu a ochranu detskej pokožky. 

 

Pozri aj: Najkrajšie zámky na Slovensku - Kedy ich navštíviť a koľko to stojí?

Mister Baby - jednotka pre vaše dieťa

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie prípravkov je šetrné k detskej pokožke, nakoľko obsahuje: 

  • 0% parabénov
  • 0% SLS
  • 0% fenoxyetanolu
  • 0% farbív
  • 0% alergénov v parfumácii

 

K zakúpeniu v sietí parfumérií FAnn. smiley

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

14.08.2017 07:37

kde sa dá vlastne kúpiť? Aha teraz čítam že vo Fann drogérii.....super zloženie...ja tvrdím, že to čo je dobré pre deti, tak to určite bude vhodné pre citlivú pokožku... a tú ja mám.... takže kludne aj pre dospelých.....

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

14.08.2017 08:56

detičky potrebujú extra jemnú kozmetiku, ja preferujem čisto prírodnú, ktorá neobsahuje žiadnu chémiu, žiadne škodlivé látky

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

14.08.2017 09:50

Bábätká tak úžasné voňajú, a všetky tie krémiky a olejčeky na nich:) chýba mi to...

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.08.2017 17:18

musím upozorniť mladé mamičky v rodine na tieto novinky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE