Montblanc - Lady Emblem

V roku 2006, po mnohých rokoch výskumu a pri príležitosti stého výročia módneho domu,Montblanc predstavil diamant. Navrhnutý v podobe vlastného emblému, ktorého tvar evokuje snehom pokryté vrcholky šiestich ľadových údolí Mont Blanc, diamant sa stal patentovaným výsledkom ohromnej technickej expertízy.

 

V jeho vnútri žiarivé lúče odrážajú nekonečnú paletu žiarivých farieb. Je ako minerálna dúha. A je to tento majstrovský kúsok klenotníckeho remesla, ktorý inšpiroval značku k vytvoreniu novej dámskej vône: Lady 

 

Tajomstvom zahalené ružové saké je dominantou vône.

 

Výnimočné saké vzniká náročným procesom destilovania pre zachovanie rafinovanosti, prírodného charakteru a elegancie. Zvodné a svieže, je ako pohladenie vánku, v jednej chvíli kvetinové a hneď potom ovocné. Tón saké, ktorý bol objavený dvojicou parfumérov, má svieži čistý charakter kvalitného ryžového alkoholu. Spája sa s jemne kovovým náznakom liči a posekanej trávy. Japonci ho volajú „Nihonshu”.

 

To, čo zvýrazňuje, obklopuje a sprevádza saké v základe, ovplyvňuje zloženie vône ako melódia vytesaná do vzácneho kameňa. Ružové korenie svojou ostrosťou dopĺňa ružový grapefruit v hlave vône. Splývajú ako diamant, ktorého žiarivosť preniká tisíckou odleskov a podnecuje sny. Pre vyzdvihnutie ruže tvorcovia použili jazmín Sambac z Číny a šťavnaté granátové jablko. Zamatový santal necháva vyznieť tóny ambry a pižma v základe. To vytvára delikátne zmyselný základ pre výnimočný ženský elixír.

Montblanc Lady Emblem

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.09.2015 08:32

krásny flakón a keď budem mať možnosť určite ovoniam

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.09.2015 16:30

krásny flakón

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 14:05

nádherný flakon :) a zloženie je zaujímavé :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

15.02.2018 12:45

krásny flakon

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE