Nájdite v sebe bohyňu!

Bohyne sú od nepamäti symbolom dokonalosti, čarovnej moci, krásy nadpozemských rozmerov a vnútornej sily, ktorá pre človeka znamená nekonečný zdroj inšpirácie. Oriflame sa v kampani 10 inšpiruje práve archetypom ženy – bohyne a prináša skvelý rad luxusných noviniek, dočahujúcich na piedestál bohýň.

 

Buďte božská s Oriflame! Nájdite v sebe čosi nadpozemské a originálne, čím sa odlišujete od ostatných. Inšpirujte sa nadpozemskou dokonalosťou bohýň a zostaňte pri tom sama sebou! Zachovajte si vlastný, nenapodobiteľný štýl, ktorý robí každú ženu výnimočnou. Buďte umeleckým dielom, ktoré je originálom a má ohromnú hodnotu! 

Charizmatická, ambiciózna a sebavedomá! Taká je žena, ktorá nosí vôňu Divine Idol. Vôňu vytvoril parfumér Lucas Sieuzac. Druh novodobej bohyne, ktorý žiari z piedestálu svojej vnútornej sily ho inšpiroval, že si ako dôkaz vybral zlatý kosatec. V starovekom Egypte bol totiž symbolom moci a majestátu. Tento znak mu zostal dodnes. Kosatec patrí medzi najušľachtilejšie kvety parfumérstva a je symbolom najprestížnejších francúzskych parfumov. Prekrásny kvet kosatca má vôňu s kvetinovým základom a drevitými podtónmi prinášajúc luxusný pôžitok.

 

V omamnej toaletnej vode Divine Idol zvečnil jej tvorca túto kvetinu odhalením jej najrafinovanejších aspektov.

 

Vedeli ste, že...? Slovo divine znamená božská,-ý. Koreň slova pochádza z latinského deus, alebo Dyaus, ktoré má blízko ku gréckemu Zeus, div v perzskom jazyku a deva v sanskrte.

DIVINE IDOL

Zdroj: Shutterstock®

Parfumovaná voda Divine Idol patrí medzi kvetinovo drevité chypre vône. Začína obláčikom ženskosti v podobe mandarínky, červených ríbezlí a neroli. Kvetinové srdce stojí na žiarivých kvetoch zlatého kosatca v spojení s pivonkou a bielou kyticou kvetov. V základe olej z pačuli, jantár a pižmo zanechávajú nekonečne zmyselnú stopu. Je určená pre ženu, z ktorej vyžaruje odvaha a pôvab, je trúfalo sebavedomá a fascinuje svojou zmyselnosťou. Keď vstúpi do miestnosti, v okamihu sa stane stredobodom pozornosti. Je viac ako bohyňou, je idolom.

sada-na-upravu-obocia-oriflame-the-one

Zdroj: Shutterstock®

Obľúbená sada na úpravu obočia je teraz súčasťou Kolekcie the One

 

Tiene na obočie The One je profesionálna sada pre krásne a výrazné obočie. Úprava obočia nebola nikdy ľahšia ako teraz. Kompletná, praktická sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre prirodzený vzhľad a perfektné zvýraznenie obočia. V sade sú dva odtiene, ktoré je možné zmiešať a vosk na fixáciu obočia. Dva zošikmené štetce uľahčujú precíznu aplikáciu.

 

Ako na to: Vyberte si jeden odtieň alebo si vytvorte presne odtieň, ktorý sa vám hodí zmiešaním dvoch odtieňov. Krátkymi ťahmi čierneho zošikmeného štetca zapracujte farbu do obočia. Pomocou bieleho štetca krátkymi ťahmi smerom nahor naneste vosk, vytvarujte a upravte obočie.

rúž the one oriflame

Zdroj: Shutterstock®

 

Rúž na pery The One Colour Stylist Intense Collection 5v1

 

Buďte odvážna, zvýraznite si pery bohatým a vyživujúcim rúžom v niektorých z intenzívnych farebných odtieňov.

 

Nový rúž vám ponúka:

  • Sýtu farbu
  • Hydratáciu
  • Príjemný pocit na perách
  • Polomatný vzhľad
  • Trvácnu farbu

 

Doprajte vaším perám intenzívny odtieň, aby vyzerali luxusne a vábivo ako pery slávnych herečiek! 

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:16

páči sa mi téma katalogu archetyp žena

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

20.02.2018 13:03

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE