Aké vôňe pre pánov sa vám páčia najviac?

Je to vôňa dreva, korenia, zeme, bylín, či ambry? Imponujú vám svieže športové vône, alebo jednoducho šarmantné, trendové a sexi? Oriflame v aktuálnej ponuke vôní pre pánov prináša celú paletu možností!

 

Parfumovaný sprejový dezodorant GO! Cool& Charming je energická moderná vôňa mužskej vitality. Je ako pulzujúca metropola po teplej tropickej búrke. Cesta vône sa otvára sviežosťou citrónu a bergamotu spolu s jemným šťavnatým žltým melónom. Akordy melónov Cantaloupe sa používajú v parfumérstve pre svoje šťavnaté vodné aspekty s tónmi zelenej orosenej sviežosti.

 

V srdci vône sídli kontrast medzi morskými akordmi a aromatickou zelenou mätou i šalviou. Spodné tóny odhaľujú zmyselnosť dubového machu, cédrového dreva v kombinácii s jemnými krémovými aspektmi pižma pre nezabudnuteľný zážitok.

 

Vedeli ste, že... : Žlté melóny - cantaloupes sú najrozšírenejšími so skupiny žltých a zelených melónov. Pochádzajú z Iránu, Indie a Afriky, ich prvá kultivácia bola v Iráne pred 5000 rokmi. Ich názov je odvodený od talianskeho Cantalupo, ktoré bolo pápežským sídlom neďaleko Ríma.

Parfumovaný sprejový dezodorant GO! Cool& Charming

Zdroj: Shutterstock®

Parfumovaný sprejový dezodorant GO! Hot& Sexy patrí medzi drevito aromatické vône. Je pikantná a drzá zároveň. Výrazné drevité tóny šachorového oleja splývajú a korenistými tónmi klinčekov, ušľachtilými akordmi dreva gaiac a nepolapiteľnými tónmi bôbov tonky. Kľúčovou zložkou vône je šachor, ktorý je známy v hindčine ako nagarmotha. A viaže sa k nemu čarovná moc a vplyv na milostný život toho, kto sa ním navonia. Hlavu vône tvorí červený pomaranč, klinček a cyprus. Srdce hladí levanduľa, drevo guaiac a korenie sichuan prekypujúc vášňou. Šteklivé a nepolapiteľné tóny bôbov tonka pridávajú vôni na zmyselnosti.

 

 

Vedeli ste, že: ...šachor, známy v hindčine ako nagarmotha, je veľmi cenný a používa sa v miešaní parfumov i na liečebné účely. Jeho esencia je spojený aj s kúzlami. Hovorí sa, že kto si ho natrie na čelo, zažije dlhú sériu úspešných milostných príhod. Šachorový olej je unikátnym spojením rôznych vôní. Drevitých, zemitých, s nádychom škorice, cédru a kadidla.

Parfumovaný sprejový dezodorant GO! Hot& Sexy

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:06

jednoznačne korenisté :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

20.02.2018 12:57

pekná korenistá vôňa :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE