NIP+FAB - nová značka estetickej, telovej a dekoratívnej kozmetiky

Na Slovensko prichádza nová značka estetickej, telovej a dekoratívnej kozmetiky NIP+FAB. Jej zakladateľkou je Maria Hatzistefanis, ktorá je zároveň zakladateľkou ďalšej svetovej kozmetickej značky Rodial. 

 

NIP+FAB je klinicky testovaná kozmetika na telo a tvár, ktorá poskytuje ideálnu starostlivosť - rozjasňuje oči, vyhladzuje kožu postihnutú celulitídou, spevňuje prsia a obsahuje efektívne zložky na prírodnej báze, ktoré vyhladia, posilnia a spevnia pokožku. 


“Videla som medzeru na trhu a rozhodla som sa pomôcť ženám a mužom dosiahnuť výsledky v dvakrát rýchlejšom čase, s vynaložením minimálneho úsilia a bez mimoriadnych nákladov. Objavenie klinicky testovaných prírodných zložiek, ktoré prinášajú výsledky, tvoria základ NIP+FAB,” uviedla Maria Hatzistefanis.
 

NIP+FAB telová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®


Jedny z najzaujímavejších zložiek prírodného pôvodu, s ktorými NIP +FAB pracuje a dosahuje reálne výsledky v krátkom čase sú včelí jed, hadí jed a kyselina hyalurónová. Všetky tieto tri látky sa využívajú vo farmaceutickom priemysle na liečenie rozličných zdravotných problémov, ale majú širokospektrálne využitie aj práve v oblasti kozmetickej. Ich účinkom už podľahlo množstvo známych osobností, ktoré sa tak rozhodli povedať “stop” plastickým operáciám a, naopak, “áno” prírodným produktom.


Včelí jed zvyšuje odolnosť tkanív, na vzhľad pleti má doslovne zázračný účinok,” hovorí Juraj Illéš, jeden zo spoločníkov, ktorí kozmetiku NIP+FAB prinášajú na Slovensko, “Obsahuje totiž toxín, ktorý po nanesení na pleť vyvolá obrannú reakciu organizmu, ktorý tak začne do daných oblastí vysielať viac krvi. Výsledkom je zvýšenie prirodzenej tvorby kolagénu a elasténu, a teda viditeľné vyhladenie vrások a pleti celkovo.” Krémy s obsahom včelieho jedu sú navyše veľmi efektívne v čase nastupujúcej menopauzy, kedy ženy čelia viacerým zmenám, a to aj v oblasti rýchlejšieho starnutia pleti a tvorby vrások.
 

NIP+FAB pleťová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Hadí jed má zázračné účinky predovšetkým v prípade vyhladenia mimických vrások, najmä v okolí čela, očí a úst. “Medzinárodné estetické kliniky dokonca predpovedajú, že práve hadí jed nahradí dnes vo veľkom využívaný botox, pretože vďaka prírodnému charakteru a najmä jednoduchšej aplikácii nezaťažuje organizmus. Naopak, vyživuje ho,” hovorí Juraj Illéš. Okrem priaznivého vplyvu na vyhladzovanie vrások hadí jed pôsobí efektívne na upokojenie pokožky, elimináciu opuchov a zvýšenie pružnosti pokožky.

Kyselina hyalurónová je nášmu organizmu prirodzená. Viaže vlhkosť a práve vďaka hydratačným účinkom si našla svoje nenahraditeľné miesto aj v kozmetike a využíva sa v prípadoch, kedy pokožka starne, stáva sa menej vláčnou, menej pružnou, a teda náchylnejšou na tvorbu vrások. Zabezpečuje maximálnu možnú rehydratáciu pokožky, vracia jej pružnosť, pevnosť a napomáha vyhladeniu vrások na tvári.

NIP+FAB kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Práve aj s týmito troma základnými zložkami pracuje kozmetika NIP+FAB, ktorá ponúka produkty na komplexnú starostlivosť o pleť a telo, a to ako bežnú starostlivosť, tak starostlivosť estetickú a dekoratívnu. V ponuke NIP+FAB možno nájsť produkty určené na starostlivosť o pleť (peelingy, masky, produkty určené na nočnú starostlivosť ap.), o telo (produkty určené pre brucho, poprsie, paže, ruky, nohy a chodidlá, produkty vhodné pri problémoch s celulitídou), produkty určené na kúpeľnú a fitness starostlivosť (sprchovacie gély, telové peelingy, peny do kúpeľa, telové mlieka, fitness produkty pre aktívne ženy). Súčasťou ponuky sú aj darčekové sety ideálne pre tých, ktorí chcú urobiť kozmetikou radosť svojim blízkym.

NIP+FAB zároveň prezentuje svoje “vlajkové lode”, produkty, ktoré patria v zahraničí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie:

 

Dark Circle Fix (odporúčaná cena 19,99 €)

 

Je krém, ktorý rieši problém mnohých ľudí. Klinicky overená formula 3 v 1 redukuje opuchy pod očami a upevňuje kožu v oblasti očí, bojuje proti tmavým kruhom pod očami, zároveň okolie očí hydratuje a pomáha tak odďaľovať starnutie tejto jemnej pokožky.

 


No Needle Fix (odporúčaná cena 24,99 €)

 

Je vyhladzujúce sérum, ktoré zaobľuje, napína, vyhladzuje pleť a redukuje výskyt nedokonalostí. Pleť je okamžite hydratovaná vďaka zložke Indinyl® s dlhotrvajúcm účinkom, čo má za následok mladšiu, pevnejšiu a prirodzene oblejšiu tvár. Výsledkom je dlhodobo mladšia a elastickejšia pleť.

NIP+FAB kozmetické prípravky

Zdroj: Shutterstock®

Bust Fix (odporúčaná cena 20,99 €)

 

Sérum na zväčšenie prsníkov. Viditeľne zaobľuje, zjemňuje a spevňuje pokožku v oblasti pŕs a dekoltu. Obsahuje CellActive® FORM, komplex s aktívnymi zložkami, ktoré podporujú prirodzený proces ukladania tukov, poprsiu dodávajú plnosť a zvýrazňujú ženské krivky. Sérum je vhodné pre pokožu, ktorá stráca elasticitu.

 

Cellulite Fix (odporúčaná cena 23,99 €) 

 

Obsahuje CellActive® SHAPE komplex, ktorý je obohatený o silnú kombináciu forskolinu, prírodného kofeínu a esenciálneho prvku Cell Boost, čím sa aktivuje spaľovanie tukov, odstraňovanie odumretých látok a zvyšuje sa pevnosť tkaniva. Produkty značky NIP+FAB možno už dnes zakúpiť online na www.nip-fab.sk alebo vo vybraných lekárňach.

NIP+FAB telová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Viac na webe: www.nip-fab.sk

6 komentárov
ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

04.11.2014 18:20

táto novinka ma nadchla svojim širokým pestrým výberom

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

04.11.2014 18:55

ešte som o tejto kozmetike nepočula , určite je super až na tie trošku vyššie ceny

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

04.11.2014 20:12

zatiaľ som nezaregistrovala túto značku v obchode

Vaše meno:

Denisa Hacsková

Denisa Hacsková

05.11.2014 21:16

musí to byť dobrá kozmetika

Vaše meno:

Ingrid Žibritová

Ingrid Žibritová

07.11.2014 09:33

zaujal ma očný krém Dark Circle Fix, pretože mám problém z opuchmi pod očami. Dúfam že ju bude dostať v bežnej obchodnej sieti, aby som si ju mohla čo najskôr kúpiť.

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

15.11.2014 22:08

ešte nepoznám, sle určite pohľadám a vyskúšam

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE