Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

V kolekcii líčenia, ktorú Collistar navrhol na prichádzajúcu jeseň a zimu, dominujú doposiaľ nevyjadrené záležitosti srdca. Collistar ich dokáže interpretovať vďaka svojej exkluzivite a sofistikovanosti, ako aj schopnosti siahnuť pre inšpiráciu hlboko do svojej predstavivosti.

 

Parlami d’Amore je trend líčenia využívajúci pocity, ako aj zmysly, formujúci ďalší doposiaľ neobjavený rozmer líčenia – čuch. 

 

PROFUMO DELL’ AMORE.

 

Absolútne ženská vôňa zaberá diskrétne miesto v kolekcii Parlami d’Amore. Exkluzívna podoba roll´on je ideálna kedykoľvek počas dňa. Obsahuje zvodné romantické tóny novej aromatickej vody Profumo dell’Amore, obohatenej o esenciálne oleje a extrakty z kvetinových lupienkov. Vzácne lupienky zdobia obsah, ako aj dizajn vône. 

 

 

Testovali sme: COLLISTAR - BRONZING POWDER BLUSHER LÍCENKA

Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

Zdroj: Shutterstock®

PARLAMI D’AMORE LÍCENKA/DUO OČNÉ TIENE

 

Dvojica púdrov „tón v tóne“ pre klasické líčenie fungujú ako lícenka a očné tiene v jednom: jeden je tmavší a hodvábnejší, druhý je svetlejší a žiarivejší. Dvojica farieb: Passion, kombinujúca tóny ružovej, ktoré dodávajú pleti krásu a Love, spájajúca prirodzené odtiene. Skrášľujú tvár ako ružová dekorácia na povrchu výnimočne ľahkých púdrov s jemnou vôňou Profumo dell’Amore, vizitka prvého líčiaceho produktu s parfumom od Collistar! Lícenka alebo očný tieň? Navlhčite farbu pre zvýraznenie viečok alebo ťahmi štetca vyformujte líčka. Voľba je na vás, pričom máte tisíce možností, ako si farby naniesť, prispôsobiť alebo zladiť. Odtiene môžete použiť bok po boku alebo jeden na druhý. 

 

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR - Telový olej

Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

Zdroj: Shutterstock®

SOFISTIKOVANÉ OČI, POCTA ROKOM SEDEMDESIATYM

 

Trendom na najbližšie chladné mesiace je očný make-up vytvorený takmer kaligrafickými líniami, inšpirovaný nositeľnými odtieňmi s dotykom výstrednosti. Tri nové odtiene Silk Effect EyeShadow – zvodný gaštanový, vášnivý ružový a podmanivý nahý – odrážajú druh diskrétnej elegancie doplnený tenučkou anjelsky bielou linkou s dlhou mäkkou špičkou pre precízne nanesenie. Biela linka je inšpirovaná krásou sedemdesiatych rokov a premenená do pokrokovej podoby: linka sa opäť stáva hitom sezóny. 

 

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR - Extraordinary Duo Lipstick

Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

Zdroj: Shutterstock®

NAJŽIARIVEJŠÍ ODTIEŇ RÚŽU NA PERÁCH 

 

Fantastická klasika Collistar, ikona, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie u mnohých našich zákazníčok: Puro Lipstick, teraz špeciálne s darčekom zdarma – s farebne zladenou kontúrkou Professional Lip Pencil. Pre najbližšiu jeseň a zimu prichádza v štyroch odtieňoch pre pery túžiace po vášni: v očarujúcom cyklámenovom, nádherne fialovom, vášnivo ružovom a neodolateľne rubínovom.

 

A pre ženy, ktoré majú v živote rady iskru, je tu Magic Gloss Infinite Colour. Špeciálny lesk s trojicou výnimočných vlastností: rekordná trvácnosť, nekonečná farebnosť a výnimočný lesk. Pokrokový produkt s vinylovým efektom – na perách pôsobí takmer ako lak. Je ako chameleón – farba na perách sa mení v závislosti na pH. Zároveň je super výživný – vďaka prídavku oleja z maslovníka. Keď sa jeho žiarivý lesk vytratí, na povrchu pier zostanú pigmenty, ktoré vyzdvihnú prirodzené tóny pier. Prichádza v štyroch farebných variantoch – príťažlivom nahom, vášnivom ružovom, v zamilovanom odtieni azalky a zmyselnom karmínovom. 

 

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

Zdroj: Shutterstock®

VLÁČNA A ZAMATOVÁ KRÁSA NECHTOV

 

Vášnivý ružový, okúzľujúci orchideový, šarmantný malaga, fatálny fialový a očarujúci rubínový. Toto je pätica úvodných odtieňov nového laku na nechty Velvet Effect Nail Lacquer, ktorý vyniká zamatovou textúrou zmyselnou na dotyk a sofistikovaným vzhľadom. Elegantný od prvej vrstvy, intenzívny, polomatný a krásny. 

 

 

Testovali sme aj: TEST: Collistar - Puro Lipstick

Novinky od Collistar - kolekcia PARLAMI D’AMORE

Zdroj: Shutterstock®

Novú kolekciu líčenia Collistar na jeseň/zimu 2016 Parlami d’Amore nájdete v sieti parfumérií FAnn.

1 komentár
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

13.09.2016 17:49

Krásne výrobky, určite si niečo z toho zaobstarám :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE