Novinky z línie Ziaja Kozie mlieko

Kozie mlieko dokáže zázraky. Oneskoruje procesy starnutia a viditeľne omladzuje suchú pokožku.

 

Pomáha aj alergikom a jedincom trpiacim atopickým ekzémom.

 

Podľa zákazníkov najobľúbenejšia línia Ziaja Kozie mlieko sa teraz rozrastá o regeneračný koncentrát na ruky, telový balzam a očný krém.

Pokožka očného okolia je mimoriadne citlivá. Je omnoho tenšia než pokožka zvyšku tváre, a tak v nej dochádza k strate vody a dehydratácii. Navyše neobsahuje takmer nijaké mazové a potné žľazy. To všetko má za následok rýchlejší vznik vrások. Aplikácia očného krému by mala byť neoddeliteľnou súčasťou večerného kozmetického rituálu.

 

Vyskúšajte Očný krém z línie Ziaja Kozie mlieko. Obsahuje aktívny komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatým zložením proteínov, organických kyselín, lipidov, uhľohydrátov a vitamínov A a D. V prípravku sa nachádza aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia, a vitamín E (vitamín mladosti). Očný krém Ziaja Kozie mlieko je vhodný pre suchú a citlivú pleť a zabraňuje tvorbe prvých vrások. Vyživuje a hydratuje očné okolie. Viditeľne vyhladzuje menšie vrásky a pokožke dodáva pružnosť.

 

Odporúčaná cena: 15 ml, 3,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Vaše ruky o vás prezradia veľa. Objavte spojenie troch znamenitých zložiek, kozieho mlieka, bambuckého masla a olivového oleja, v novom regeneračnom koncentráte na ruky z línie Ziaja Kozie mlieko. 

 

Prípravok obsahuje komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatou nádielkou proteínov, organických kyselín, lipidov a uhľohydrátov. Ich vstrebávaním sa pokožka stáva pružnejšou, vláčnejšou a dokonale hydratovanou. Bambucké maslo zas obsahuje prírodné UV filtre, vitamíny A, D, E a F. Pôsobí ako antioxidant a účinne likviduje voľné radikály. Pokožku premasťuje a regeneruje. Olivový olej predstavuje zdroj vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Zabraňuje nadmernej strate vody, zmäkčuje pokožku rúk a dlaní. Vytvára jemný film, ktorý chráni pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia.  Regeneračný koncentrát od Ziaja je navyše vhodný aj na vyrovnávanie farebných nedokonalostí pokožky a zosvetlenie kožných škvŕn.

 

Odporúčaná cena: 50 ml, 3,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Pokožku tela by sme mali ošetrovať rovnako často ako pokožku tváre. To, že ju pod šatami nevidieť, predsa neznamená, že si nezaslúži adekvátnu starostlivosť. Teraz môžete vyskúšať novinku, telový balzam z línie Ziaja Kozie mlieko

 

Prípravok je vhodný pre suchú a citlivú pokožku. Bohaté zloženie kozieho mlieka, vitamínu A a vitamínu E regeneruje pokožku, ktorej chýba elasticita. Spevňuje, vyživuje, vyhladzuje a zabraňuje pocitu drsnosti pokožky. Obsahuje aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia.

 

Odporúčaná cena: 200 ml, 5,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

12.02.2015 15:49

kozmetiku ziaju používam a som s ňou mimoriadne spokojná :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

02.03.2018 23:04

výborna kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE