PACO RABANNE OLYMPĒA

Od uvedenia svojej prvej vône Calandre v roku 1969, sa Paco Rabanne stal značkou špičkových a inovatívnych vôní, ktoré naplnil ženskými aj mužskými fantáziami. Ikonické vône, ktoré odrážajú odvážny, ultra-moderný životný štýl: Black XS a Black XS for Her: stať sa rockovou hviezdou; 1 Million a Lady Million: žiť báječným životom, kedy k šťastiu stačí iba lusknúť prstami; Invictus, uvedený na trh v roku 2013, stelesňujúci fantáziu víťazstvo. 

 

2015 je pre Paco Rabanne správny čas prísť so svojím novým príbehom. Čo ak je ženskou fantáziou byť tá jediná? Tá úplne jedinečná, vybraná nado všetky ženy, tá jediná, ktorá prekoná obyčajných smrteľníkov svojou obrovskou odvahou a úspechom? Táto žena si nemusí vyberať medzi tým, či byť krásna a inteligentná, čo ju robí jedinečnou. Pre túto ženu je jej sláva úplne prirodzená. 

 

S vôňou Olympēa píše Paco Rabanne novú kapitolu. Nesmierne ženskú. Paco Rabanne zostáva verný svojim hodnotám a provokuje ducha dnešnej doby. Paco Rabanne predstavuje jedinečnosť a zmyselnosť, ktoré nič a nikto nemôže odolať. Olympēa je moderná Kleopatra, kráľovná kráľovien, žena víťazstiev, absolútna ikona. Obdarená svojou silou si vyberá svojho hrdinu na schodoch hory Olymp. Polobohyňa, žena nado všetky ženy. Božsky ženská.

 

Olympēa Extrait de Parfum

 

Nie je len koncentrovanou verziou vône Olympēa. Jedná sa o exkluzívnu kreáciu. Oproti verzii Eau de Parfum je viac intenzívne. Loc Dong tu spája dva vzácne prvky: jazmín Sambac, pre jeho kvetinový, zelený a takmer ovocný charakter, a extrakt vanilky Bourbon pre čistejšie teplé tóny vanilky. Veľmi výnimočná. Jednoznačne nezabudnuteľná vôňa.

 

PACO RABANNE OLYMPĒA

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 13:38

Vianoce su pomaly za dvermi....možno by trebalo popozerať po vhodných darčekoch :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

15.02.2018 12:43

zaujímavy a pekný flakon :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE