RAD ANTIPERSPIRANTOV POWDER TOUCH

Dožičte si príjemný pocit sucha, jedinečnú osviežujúcu vôňu a neobvykle jemnú starostlivosť. NIVEA Powder Touch premieňa aplikáciu dezodorantu na dokonalé potešenie. Zloženie bolo vyvinuté podľa želania žien – pôsobí na všetky zmysly a prináša pokožke dokonale vyváženú ochranu a komfort, ktoré navodzujú upokojujúci pocit pohody a harmónie.

Ide o prvý antiperspirant na trhu v oblasti ženských dezodorantov, ktorý využíva kaolínový prášok. Tento prírodný, univerzálny ílovitý minerál je známy svojimi jemnými a absorpčnými vlastnosťami,“ predstavuje novinku Björn Windisch z oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti Beiersdorf a dodáva: „Porovnávali sme kaolín s rôznymi práškovými zložkami, ako je napr. talek, a zistili sme, že práve kaolín je veľmi jemný, má mimoriadny rýchlo schnúci účinok na pokožku a zároveň zanecháva podpazušie príjemne hebké.“

 

Vysoko efektívne antiperspiračné zloženie je obohatené o kaolínový prášok, po použití okamžite zasychá, zanecháva pokožku suchú, jemnú a hebkú na dotyk. Spoľahlivo a bezpečne chráni proti poteniu po 48 hodín. Jedinečná, ľahká a dlhotrvajúca vôňa je kombináciou osviežujúcich citrusových tónov bergamotky a pomaranča so špeciálnymi prísadami, ako sú ruža a konvalinka.

 

Antiperspirant je vhodný pre všetky typy pokožky. Je bez obsahu alkoholu a farbív. Výrobky sú dermatologicky testované. Nezanecháva stopy na oblečení či pokožke. Sprej je nevyhnutné pred použitím dôkladne pretrepať (podľa výskumu spoločnosti Schaefer, PiU Test, 2013, pre dezodorant sprej).

 

ČO JE KAOLÍN?


Kaolín je jemný, biely prášok prírodného pôvodu (ílovitý minerál, kaolinit), vznikol zvetraním alebo hydrotermálnymi pochodmi z rôznych hornín bohatých na živec. Kaolinit je jedným z najbežnejších nerastov na Zemi, ale ložiská dostatočnej komerčnej veľkosti a čistoty sú pomerne vzácne. Ťaží sa nielen v Brazílii, Bulharsku, Francúzsku, Veľkej Británii, Iráne, Nemecku, Indii, Austrálii, Kórei, Číne, Spojených štátoch, ale tiež v Českej republike. Najčastejšie sa používa v keramickom priemysle – na výrobu porcelánu a ostatnej keramiky, ale tiež v kozmetickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle.


Kaolín sa používa ako súčasť dekoratívnej kozmetiky a kozmetických púdrov, ale nájdete ho i v čistiacich výrobkoch a maskách, pretože dokáže veľmi efektívne redukovať kožný maz a pleť zbaviť akýchkoľvek nečistôt. Pomáha prachovej konzistencii zloženia antiperspirantov a udržuje pokožku v podpazuší hebkú a suchú. Vďaka svojim absorpčným vlastnostiam a chemickej ľahostajnosti slúži i ako potravinársky doplnok.

nivea antiperspiranty powder touch

Zdroj: Shutterstock®

  • Sprej antiperspirant Powder Touch 150 ml • 3,33 €
  • Guľôčkový antiperspirant Powder Touch 50 ml • 3,33 €
  • Tuhý antiperspirant Powder Touch 40 ml • 3,33 €
powder touch

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

03.03.2014 20:37

Nivea má super antiperspiranty aj ja od nich používam :))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

19.08.2014 18:34

tento rad ma nezaujal vonia púdrom, použvam od Nivei stress

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

09.09.2014 12:36

Antiperspiranty od Nivea patria medzi moje najobľúbenejšie a najčastejšie používané. Krásne voňavé a účinné, vyskúšala som už veľa variantov. Aktuálne používam od Nivea guľôčku Fresh natural a som spokojná tak s vôňou ako aj s účinkom.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE