TOM FORD NOIR FEMME parfumovaná voda

Rada pre vás spracovávam túto sekciu, pretože sa často dostávam k značkám, ktoré mi predtým boli úplne neznáme - rovnako ako je aj značka TOM FORD. Ja som si už o nej niečo pozisťovala, a o horúce "infošky" zo sveta noviniek sa chcem podeliť i s vami.

 

Predstavte si čierne perfektne padnúce šaty odhaľujúce ženské rameno a zvodný chrbát. Tom Ford predstavuje túto hru ženskej rafinovanosti v kvetinovo-orientálnej vôni Noir Pour Femme.

 

Úvodné tóny citrusov a korenia sú lákavou predohrou vedúcou k dramatickej kvetinovej vôni. Sviežosť mandarínkového oleja, horkých talianskych pomarančov a extrakt zázvoru vytvárajú spoločne stimulujúcu jasnú vôňu, tak jasnú, ako obrysy hviezd na letnej oblohe. Zmyselné srdce vône pulzuje provokatívnymi tónmi kvetov. Hriešnymi, rovnako ako šaty Toma Forda, pripravené predviesť čo sa skrýva pod nimi. Tento zmyselný efekt je mixom vzácnych ruží, jazmínu a pomarančového kvetu. Tieto vznešené kvety dohromady spája vôňa indického Kulfi.

 

Odporúčame prečítať: Rozžiarte matnú pleť pomocou domácich masiek!

TOM-FORD-NOIR-FEMME

Zdroj: Shutterstock®

Toto prepojenie bolo inšpirované mliečnym mrazeným dezertom, ktorý bol indickým cisárom pripravovaný už v 16. storočí. Táto cukrovinka kombinuje pistácie (vo vôni znázornené vôňou živice) a ľad - tradične dovážaný zo zmrznutých himalájskych jazier. Teplý a návykový základ vône prináša ženské kvetinové tóny. Vanilka a zvodný jantár pridávajú na presvedčivom pôvabe zakončenom sálajúcim drevom.

 

Zloženie vône: 

 

Hlava: mandarínkový olej, horký pomaranč, zázvor

Srdce: ruža, jazmín, pomarančový kvet, Kulfi

Základ: vanilka, jantár, santal

 

Odporúčame prečítať: Škola líčenia - ako si správne naniesť make-up?

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.12.2015 17:02

mandarínkový olej ma zaujal.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 23:05

zlozenie je uzasne

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 14:20

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE