Urban Decay Naked Ultra Nourishing Lipgloss

Pokračujeme v predstavovaní URBAN DECAY noviniek, ktorých je neúrekom :)) Dneska si bližšie predstavíme krásne odtiene leskov na pery v deviatich rôznych odtieňoch.

NAKED LIPGLOSS je lusuxný lesk a výživný balzam spojený v jednom. Nepodobá sa však ničomu, čo ste doteraz vyskúšali! Zloženie bolo premýšľané do posledného detailu, až pokým nebolo úplne dokonalé! Potom ho však zdokonalili ešte viac :)

I tá najväčšia odporkyňa leskov na pery sa stane stopercentnou fanatičkou, akonáhle vyskúša túto novinku. Nielen že na perách vyzerá úplne dokonale a prináša príjemný pocit, pery totižto aj vyživuje!
 

urban-decay-lipgloss

Zdroj: Shutterstock®

Vďaka svojej krémovej štruktúre a úžasnému vysokému lesku je Naked Lipgloss dokonalým leskom, ktorý skvele doplňuje dymové líčenie očí. Budete sa vďaka nemu cítiť tak príjemne, že si ho budete chcieť nanášať po celý deň(aj keď to nebude potrebné...).

K neutrálnej sexy rade telových, bronzových a ružových odtieňov teda pribudol aj neutrálny lesk Naked, ktorý môže používať ktokoľvek.

urban-decay-lesk-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je rovnako luxusné ako lesk. Vyznačuje sa nádherným uzáverom v metalickom odtieni a pôsobivo vyrezaným nápisom "NAKED", cez ktorý vidno odtieň v celej jeho kráse.

Lesk sa pýši aj extra dlhým aplikátorom s dokonale tvarovanou špičkou, takže naň naberiete dostatočné množstvo a jeho jedinečný tvar zaručuje krásnu a jednotlivú vrstvu farby.

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.03.2015 19:36

krásne jemné odtiene, chcem vyskúšať :-)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:53

určite s a po nich pozriem

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

19.05.2015 16:55

veľmi pekné jemné farby :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE