Vanilka - Marakuja: Sezónna okysličujúca tvárová kúra od Sothys Paris

Vaša pleť sa vám za starostlivosť vždy odvďačí. Ak sa naladíte na jej vnútorné potreby a budete rešpektovať jej prirodzené rytmy, odvďačí sa vám krásou. Fyziologické potreby pleti sa menia v priebehu celého roka. Ošetrenie je výnimočné detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas chladných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je mdlá a unavená.

DOPRAJTE SI OŠETRENIE PRE OZAJSTNÝCH GURMÁNOV!

Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jeseň - zima obsahujú Extrakt z vanilky, ktorý pôsobí ako antioxidant a Extrakt z marakuje pre ochranu a výživu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový íl, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí a detoxikuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail minerálov (Mg, Cu, Zn, Ca) pôsobí proti únave buniek, revitalizuje a stimuluje ich obranyschopnosť.

Pozri aj: TEST: Sothys Paris - SÉRUM RECHARGE ÉNERGISANTE

sezónne ošetrenie vanilka a marakuja

Zdroj: Shutterstock®

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

  • Multi-aktívny čistiaci olej pre tvár a oči: Predstavujeme Multi-aktívny čistiaci olej pre tvár a oči, ktorý jemne odstráni make-up (aj vodoodolný) a všetky nečistoty. Pleť je po ňom jemná a krásna. Aplikujte na suchú pleť a oči, pridajte pár kvapiek vody a emulgujte na tvári, kým sa textúra nezmení na mlieko, následne opláchnite teplou vodou. Ideálny je pre každý typ pleti.
  • 2v1 peelingová maska: Peeling a maska, skombinovaná v jednom produkte! Peelingová maska je bohatá na ružový íl, ktorý obnovuje jemnosť a žiarivosť pleti pri použití 1 - 2 krát za týždeň.
  • Výživno-upokojujúci telový balzam: Predstavujeme Výživno-upokojujúci balzam s originálnym zložením, obohateným o látky, podporujúce výživu pokožky, ktorú zanechá vyživenú a jemnú.

Testovali sme: SOTHYS - Gurmánsky balzám na pery

3 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

09.11.2018 05:38

Tak to by som otestovala aj ja,prípravky vyzerajú parádne..

Vaše meno:

Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

10.11.2018 14:07

milujem vonu vanilky :) myslite ze origos vanilka z vanilkoveho struku by sa mohla dat do kozmetiky?

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.11.2018 08:06

Už len samotné zloženie je lákavé...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE