Yves Saint Laurent Toché Éclat Blur Primer a Perfector

TOUCHE ÉCLAT BLUR PRIMER a TOUCHE ÉCLAT BLUR PERFECTOR, nová dvojica rozjasňujúcich prípravkov, ktoré majú za úlohu vyhladiť a zjemniť pokožku tak, ako to samotné make-upy a korektory nedokážu. Tieto prípravky pokrývajú pleť neviditeľným závojom a dokážu redukovať jemné vrásky i výskyt rozšírených pórov a zakrývať menšie nedokonalosti pleti. Výsledkom je homogénny a jednotný odtieň pokožky.

 

 

TOUCHE ÉCLAT BLUR PRIMER redukuje výskyt nedokonalostí vďaka optickému efektu, bez toho aby schovával pleť, zjemňuje textúru pleti a umocňuje jas make-upu, čo prináša ešte úžasnejšie výsledky. Ide o prvý rozjasňujúcí prostriedok s rozostrujúcim efektom od YSL Beauté. Mení pokožku prílivom jasných, rozptýlených a zlomených paprskov svetla a prináša jednotný žiarivý povrch.

ysl

Zdroj: Shutterstock®

TOUCHE ÉCLAT BLUR PERFECTOR, inovatívny, patentovaný púdrový balzam s rozostrujúcim efektom, ktorý opticky zakryje nedokonalosti a zvýši prirodzený, zdravý, naružovelý jas pleti.

Nový krok ku kráse, ktorý môžete používať samotný ako priesvitný zdokonaľujúci podklad, alebo na make-up ako drobnú retuš behom celého dňa.

Koncentrovaná ľahká textúra sa po nanesení mení z balzamu na púder. Toto zloženie vytvára priesvitný efekt naružovelého jasu, ktorý zakrýva nedokonalosti neviditeľným závojom. Zvodná a jemná textúra je výsledkom zmesi púdru a tekutiny v pomere 3:2.

blur-perfector

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

18.02.2015 20:17

určite veľmi dobré výrobky

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

01.03.2015 14:57

Táto kozmetika je moj sen no zatiaľ je cenovo nedostupná pre mňa ale určite raz ! :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE