Obočie ako zo zlého sna, týmto ženám nie je čo závidieť

Rovnako ako oblečenie alebo topánky, aj obočie podlieha módnym trendom. Kým v minulosti mali mnohé ženy tenučké obočie, dnes sa dáva do popredia krásne, husté obočie s prirodzeným vzhľadom.

Pri obočí je zároveň značne podstatný aj jeho tvar. Ak nie ste skúsená, prenechajte tvarovanie a farbenie obočia odborníčkam. Môže sa totiž stať, že so svojím výsledkom nebudete spokojné a cesta späť už nebude.

Pozri aj: Beauty tipy Lily Collins: Budeš krásna ako Emily z Paríža

farba na obočie

Zdroj: instagram.com/worsteyebrowawards

Na obočí netestujte svoje výtvarné schopnosti

Aby ste dosiahli prirodzený vzhľad je potrebné nechať obočie rásť, aby bolo čo najhustejšie. Pomôcť si môžete rôznymi špirálami či olejmi na zhustenie obočia.

Ak si nie ste istá formovaním a farbením, nechajte to na odborníčky v kozmetických salónoch. Skúsené kozmetičky vám vyformujú obočie k vašim líniám tváre a zároveň prispôsobia odtieň vašej farbe vlasov. Ak sa totiž do obočia pustíte samé a kreslenie nie je vašou silnou stránkou, môže to dopadnúť ako na fotografiách v galérii. A to by ste určite nechceli.

Zostava teda len dúfať, že obočie žien na fotografiách nie je výsledkom microbladingu - semi-permanentnej metódy úpravy obočia, počas ktorej sa pigment aplikuje pod povrch pokožky pomocou špeciálneho pera s malými ihličkami. Často sa nazýva aj ako tetovanie obočia, avšak nejde o skutočné tetovanie.

Zdroj foto - úvodná foto: shutterstock.com, instagram.com/worsteyebrowawards

4 komentárov
Elena Švachová

Elena Švachová

03.08.2022 23:28

OMG :-D

Vaše meno:

Vlasta Mäsiarová

Vlasta Mäsiarová

04.08.2022 11:00

Zaujímavý, až vtipný článok. Tiež mám oboch pomenej. Asi pred rokom.som to začala riešiť a upravujem si ho ceruzkou, dúfam ze sa na to dá pozerať

Vaše meno:

Janka Komadova

Janka Komadova

04.08.2022 21:49

Aj som sa zasmiala komické sto ľudí sto chutí

Vaše meno:

Zuzana Jasna

Zuzana Jasna

11.08.2022 18:49

Fúha, tak čo je mnoho, to je príliš:)..Som vďačná za svoje prirodzene pekné obočie:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE