Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž: Luxusná farba a hodvábny pocit na perách

V roku 2022 Mary Kay oslavuje 25. výročie na českom a slovenskom trhu. Už 25 rokov robíme viac než predaj kozmetiky. Meníme životy žien a podporujeme naplniť potenciál každej ženy. Ďakujeme, že ste na tejto ceste s nami.  

NA POCITE ZÁLEŽÍ

Líčenie dokáže zvýrazniť črty, ktorými podčiarkneme prirodzenú krásu. Či už sa rozhodnete zvýrazniť oči alebo pery, je dôležité, aby váš vzhľad bol v harmónii s vašim vnútrom. Dekoratívna kozmetika pomáha rozžiariť navonok to, ako sa cítime alebo chceme cítiť. Predstavujeme líniu rúžov, ktoré dodávajú pocit sebavedomia.  

Pozri aj: VIDEO: Retinol v kozmetike, čo je dermokozmetika a retinizácia?

Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nový Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž plní aj najnáročnejšie očakávanie od líčenia pier a všetko, čo pery milujú. Luxusnú farbu rúžu a hodvábny pocit hydratácie na pokožke. Vyživujúce a vysoko hydratačné zloženie hodvábneho rúžu obsahuje slnečnicový olej, karnaubský vosk a ošetrujúci vitamín E. Účinky týchto zložiek poskytujú benefity balzamu na pery, ktoré sa snúbia s bohatou farbou rúžu. V ponuke je osem farebných odtieňov, ktoré ladia s každým tónom pleti.  

Pridajte sa k ženám, ktoré mali možnosť Mary Kay® Vysoko hydratačný rúž testovať a ocenili jeho hodvábnu ľahkosť na perách, príjemnú vanilkovú vôňu a nádherne prirodzený lesk.  

Pri pocite to nekončí! Začnite rúžom, pokračujte úsmevom a vaša #krásasebaistoty zažiari!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE