Na jar si dopraj kozmetický wellness. Povieme ti, ako na to!

Doprajte svojej pleti a pokožke relax v prostredí kozmetických štúdií, alebo aj vlastného domova. Príjemný zážitok dosiahnete aj aplikáciou pleťových masiek, zábalov a krémov. Aký druh wellnessu mávajú kozmetičky vo vašom okolí v ponuke?

Rádiofrekvencia

Využíva sa na celkové rozjasnenie pleti. Pomáha tiež zredukovať vrásky a obnoviť zdravý výzor pleti. Rádiofrekvecncia zohrieva tkanivá pokožky a okrem toho, že je to skvelá omladzovacia kúra, v kozmetickom kresle si aj príjemne oddýchnete.

Pozri aj: Čarovná africká fialka – ako sa o ňu starať a čo robiť, keď nekvitne?

domáci wellness

Zdroj: Shutterstock®

Pleťové masky

Súčasťou hĺbkového čistenia sú častokrát aj pleťové masky. Kým vám účinné masky vyživujú tvár, vy môžete spokojne relaxovať s vyloženými nohami a zatvorenými očami. Celkovú atmosféru dopĺňa príjemná relaxačná hudba, či vôňa aromaterapeutických olejčekov. Ak sa vám nechce kvôli pleťovej maske navštíviť kozmetický salón, vyrobte si svoju vlastnú.

Masáž tváre

Hydratačné krémy sa môžu na tvár naniesť bežným spôsobom, alebo vmasírovať. Masáž tváre stimuluje dôležité body, zároveň vám uvoľní svalstvo, na ktoré častokrát mnohé zabúdame. Ak sa spojí ešte aj s masážou hlavy, máte o zážitok postarané.

Odporúčame: Najnovší hit influencerov: Zelené farbivo chlorofyl konkuruje aj spiruline

starostlivosť o telo

Zdroj: Shutterstock®

Peelingy

Aj také peelingy vedia pôsobiť relaxačne. Ak máte vhodnú masírovaciu kefku či hubku, krúživými pohybmi si nielenže z pokožky odstránite odumreté bunky, ale zároveň prekrvíte svalstvo. To po takomto zásahu ostane príjemne oddýchnuté, nabité novým životom a energiou. Podobne ako pri pleťových maskách si môžete dopriať aj domáci peelingový wellness v sprche

Manikúra a pedikúra

Isteže, keď si svoje nechty skrášľujeme samy, nemusí to byť práve pohoda. Niekedy je to boj s roztečeným lakom, zádermi a následne s odlakovačom. Ak vás trápia nezdravé nechty, chce o to urgentnejšiu starostlivosť. V kresle šikovnej manikérky, či kamarátky sa zaiste príjemne zrelaxujete.

PRI KTOREJ KOZMETICKEJ PROCEDÚRE SA CÍTITE NAJLEPŠIE VY?

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.04.2014 13:29

pre mňa je naj masáž tváre spojená s kozmetikou, nechodím síce často ale o to viac si to vychutnávam

Vaše meno:

Helena Kravcová

Helena Kravcová

02.04.2014 21:50

no určite to skusím

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

03.04.2014 17:33

domáci peelingový wellness v sprche a voňavá sviečka skvelý relax

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE