Beauty poradňa GERnétic - Starostlivosť o očné okolie

Odpovedá Alena Kimlová

z Kosmetického studia GERnétic 

www.StudioGernetic.cz

 

Kozmetický trh ponúka množstvo prípravkov na ošetrenie očného okolia. Prečo si mám zvoliť práve prípravky od kozmetiky GERnétic? V čom sa líšia od ostatných? A ktorý si mám vybrať? Mám 42 rokov.

 

Uvedeniu prípravkov GERnétic na trh predchádzalo veľké množstvo biopsií, na základe ktorých sa zisťovalo, akú optimálnu výživu potrebujú jednotlivé bunky (aké množstvo a aký pomer vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín). Na základe týchto informácií boli potom vyvinuté jednotlivé produkty, ktoré pracujú na báze bunkovej terapie. To znamená, že dodávajú jednotlivým bunkám úplne optimálnu výživu - čím lepšie sú bunky vyživované, tým kvalitnejšie sú fyziologické funkcie. Dlhodobými klinickými testami potom bola na skupine dobrovoľníkov overovaná ich účinnosť. Prípravky GERnétic nepôsobia len na povrchu pokožky, aktívne látky sú pomocou špeciálnych nosičov transportované oveľa hlbšie a môžu tak stimulovať vyššiu produkciu kolagénu, elastínu, zabezpečiť dobrú hydratáciu, hutnosť a objem pokožky, pomáhať odstraňovať vnútorné príčiny vonkajších problémov.

 

Testovali sme: GERnétic DERMA Tekuté mydlo na problematickú pleť

beuty poradňa gernetic - starostlivosť o očné okolie

Zdroj: Shutterstock®

Pokožku okolo očí ženy často riešia, pretože je to časť tváre, kde sa vrásky objavujú najskôr. Hlavnou príčinou je skutočnosť, že to je najtenšia koža na našom tele a je len málo podložená tukovou vrstvou. Je však veľmi namáhaná mimickými pohybmi, žmurkaním, vonkajšími vplyvmi, odráža našu výživu, vyčerpanosť, únavu. Podľa čínskej medicíny okolie očí korešponduje aj so stavom obličiek (mäkké vačky pod očami sú dôsledkom nadmerného príjmu tekutín, tvrdšie sú znakom nadmerného príjmu tukov). 

 

Vzhľadom na veľkú záťaž je dôležité dobre sa o túto oblasť starať. Odporúčam vám pravidelne každé ráno aplikovať na okolie očí pod denný krém prípravok Gel Contour Yeux. Tenký film, ktorý sa na pokožke vytvorí, dokonale chráni pred vonkajším prostredím, zabraňuje vzniku voľných radikálov a tým aj predčasným vráskam, zabraňuje dehydratácii.

 

Dvakrát až trikrát týždenne aplikujte večer v transparentnej vrstve Masque Yeux. Výživné a drenážne účinky zabezpečia rýchlejšiu a kvalitnejšiu výživu, zabránia vzniku opuchov, prípadné opuchy eliminujú, rozjasnia a vypnú pleť. Večer je dôležité používať kvalitný regeneračný krém, odporúčam Vám Synchro. Tento výživný krém môžete použiť aj na celú tvár ako nočný krém. Čoskoro zlepší celkovú štruktúru pokožky, rozjasní ju a oživí.

 

Odporúčame tiež: Beauty poradňa GERnétic - Čo dodáva pokožke hebkosť?

starostlivosť o očné okolie

Zdroj: Shutterstock®

Veľkou novinkou je v súčasnosti prípravok Lift Crème, ktorý je určený na problematické zóny ako je očné okolie, krk a okolie úst. Výborne vyrovnáva jemné vrásky a prináša pleti nádhernú hebkosť.

 

Vyššie uvedené prípravky zakúpite v kozmetických salónoch GERnétic, kde Vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže Vám ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk.

 

 

Odporúčame tiež: TEST: GERNÉTIC Synchro krém na tvár

lift crem gernetic

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.04.2016 07:23

tak tato recenzia ma naozaj velmi zaujala, pretoze ocne vrasky su tu a rada by som ich trosku skrotila aj ked su sucastou mojho zivota, verim, ze GERnetic sa opat prejavi ako jednotka

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

11.04.2016 07:27

je veľmi dôležité používať očný krém, tie očné vrásky, sú tam...bohužial... a práve preto ich treba tak trocha zmeniť na neviditeľnejšie... takže každí dáma by určite privítala takýto darček

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.04.2016 09:04

používanie očného krému je rovnako dôležité ako používanie pleťového krému, ale veľa žien na to zabúda

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

11.04.2016 19:48

takýchto kozmetických prípravkou nie je nikdy dosť , určite by sa aj mne zišiel

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

12.04.2016 18:57

tak toto by sa mi zišlo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE