Jarná premena v salóne De Luxe - Zuzka

Pomaly prichádza jar a s ňou sa nám začne meniť aj príroda okolo nás. Všetko sa krásne zazelená a rozkvitne, a nás bude lákať von tá krásna vôňa jari.

 

A aby nám nekvitla len príroda okolo pripravili sme opäť premeny troch krásnych žien Zuzky, Moniky a Tatiani. Vložili sa do rúk našim profesionálom Zuzane Komárovej odborníčke na vlasy a Tomášovi Vidovi, ktorý presne vie aká vizáž vie ženu rozžiariť a zvýrazniť jej prednosti. Tak sa spolu s nami pozrite, ako dopadla prvá jarná premena  v Salóne De Luxe pre Zuzku v Bratislavy.

 

O vlasy sa postarala Zuzana Komárová:

 

"Zuzka mala vlasy v pomerne dobrej kondícii. Z väčšej časti mala pôvodnú farbu vlasov. V dĺžkach bol odrastený svetlý melír, čo nám v konečnom dôsledku pomohlo a vytvorilo zaujímavú a veľmi peknú kombináciu farieb."

 


"Ku korienkom som zvolila teplú svetlú farbu, ktorá Zuzku rozžiarila. Pred umytím bola farba rozemulgovaná aj do dĺžok, čím som dosiahla oživenie a jemne pretónovanie pôvodného melíru. Vlasy som po farbení umyla špeciálnym šampónom pre zachovanie stability a intenzity farby. Pre hydratáciu, lesk a poddajnosť som vlasy ošetrila hĺbkovou kúrou spojenou s relaxačnou masážou hlavy."

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana strih vlasov

Zdroj: Shutterstock®

"Čo sa týka strihu, keďže Zuzka má hranatý typ tváre, zvolila som ležérny, do tváre prestrihaný strih, ktorý odpúta pozornosť od drobného nedostatku. Výraznejsie som skrátila dĺžku na zátylku. Vzhľadom k tomu, že Zuzkine zamestnanie si vyžaduje praktický strih, temeno hlavy som prestrihala do objemu, partie okolo tváre spostupnila, čím sa opticky zjemnili hrany a bez problémov si môže vlasy zopnúť."


"Praktickosť strihu spočíva v domácej úprave, či už fúkaním s kefou, alebo len voľným sušením, docieli strapatý, nedbalý a  mladistvý vzhľad."

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana farbenie vlasov

Zdroj: Shutterstock®

"Vo finálnej úprave som použila korienkové objemové tužidlo, vyfúkala cez kefu a zafixovala stredne tužiacim lakom. Zuzke by som odporučila produkty na podporu objemu so stredným stupňom fixácie, hydratačný šampón, masku na udržiavanie zdravého vlasu. Hydratácie nikdy nie je dosť. :) "

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana styling  vlasov

Zdroj: Shutterstock®

Líčenie pod vedením profesionálneho vizážistu Tomáša Vidu:

 

"Ako prvé som sa zameral na úpravu obočia. Dobre upravené obočie je základom a dokáže zmeniť výraz tváre. Pokožku som ďalej dočistil micelárnou vodou Bioderma a naniesol krém na tvár a taktiež krém na očné okolie."

 

"Líčiť som začal najskôr oči. Keďže som sa snažil podtrhnúť jej krásnu farbu očí, použil som odtiene zlatej, medenej a hnedej. Na pohyblivé viečko som naniesol svetlejšie metalické odtiene a oči som kontúroval kajalovou ceruzkou v čiernej a hnedej farbe. Lom oka a spodné línie som tieňoval matnými odtieňmi. Riasy som zvýraznil extra čiernou riasenkou. Obočie som ,,doťukol" hnedým tieňom."

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana líčenie

Zdroj: Shutterstock®

"Keďže pokožka bola farebne nejednotná a miestami začervenala, použil som krycí make-up s béžovými podtónmi, ktorý pleť zjednotil a zmatnil. Okolie očí som rozjasnil svetlým korektorom."


"Nakoľko oči sú ťažiskom líčenia, na pery som použil už len ľahký lesk bronzovej farby, aby líčenie zostalo monochromatické."

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana vizáž

Zdroj: Shutterstock®

zmenaren kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ako sa Zuzke páčila premena? Bola spokojná s výsledkom?

 

"Moja premena sa mi veľmi páčila. Málokedy si nájdem na seba toľko času, preto som si tých pár hodín v príjemnej atmosfére veľmi užila. S kaderníčkou Zuzkou sme prebrali novú farbu vlasov aj strih, potrebovala som niečo, čo aj po umytí zaberie málo času na úpravu a bolo treba zmeniť väčšinou nosený cop." 

 

"V práci aj doma takisto veľmi ocenili môj nový „look“ a snáď som pochytila aj nejaké triky od Tomáša ako sa pekne namaľovať. Chcem sa všetkým veľmi pekne poďakovať a radosť mi spravili aj kozmetické darčeky značky Bioderma."

premena kamzakrasou salon de luxe zuzana

Zdroj: Shutterstock®

bioderma premeny

Zdroj: Shutterstock®

O túto krásnu premenu sa opäť postaral tím profesionálov:

 

Vlasy: Zuzana Komárová - kontakt - 0908 123 169

Vizáž: Tomáš Vida

Foto: Miro Ardon https://www.facebook.com/miroslav.ardon.5

Kozmetika: Bioderma

Priestory: Salón de Luxe - www.deluxesalon.sk 

vizážista kaderníčka fotograf

Zdroj: Shutterstock®

Bonusové fotografie:

11 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.03.2015 19:39

veľmi podarená premena, tiež by som sa na niečo podobné dala nahovoriť, veď teraz s blížiacou sa jarou treba spraviť nejakú zmenu :-)

Vaše meno:

Andrea Vidová

Andrea Vidová

02.03.2015 19:14

vyzerá super,vlasy ma perfektné.

Vaše meno:

Jana Šurkovská

Jana Šurkovská

02.03.2015 19:35

skvelá premena, pristane jej to:)

Vaše meno:

Janka Bániková

Janka Bániková

29.03.2015 12:18

náááádhera :) ... premena ako sa patrí a tie vlásky, no proste wau, skvelý tým a ich skvelá práca :)

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

14.04.2015 21:30

tomu se říká opravdová přeměna, jen si povzdychnu a řeknu si přijďte si pro mě

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

07.05.2015 21:21

veľmi pekné ::)

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

19.05.2015 09:36

pekná premena...omladla

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.05.2015 21:06

skvelá premena

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

05.01.2016 15:01

Asi najlepšia premena zo všetkých :).. super :)

Vaše meno:

Hana Selická

Hana Selická

29.02.2016 15:51

parádna zmena, veľmi ju to omladilo :)

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

29.08.2016 10:33

fajn účes, páči sa mi

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE