Letná premena v salóne De Luxe - Tatiana

Aj počas leta sa treba o seba dôkladne starať. Toto vám už určite vysvetlovať nemusíme. Dopriať si kvalitné beauty služby nikdy nie je zlé. :) No a možno to chce aj poriadnu zmenu. Čo poviete?

 

Polovica leta sa nám, ani nevieme ako, presypala pomedzi prsty a za pár dní nám už začína august. Či už ste po dovolenke, alebo pred ňou, máme pre vás inšpiráciu na letnú premenu, ktorá vás určite očarí. My sme sa do nej jednoducho zamilovali. :) Veď posúďte samé, že Tatiana pod šikovnými rukami Zuzany Komárovej a Tomáša Vidu doslova omladla a celá sa rozžiarila. :)

 

O vlasy sa postarala Zuzana Komárová:

 

"Tatiana má jemné svetlo hnedé vlasy s medenkastým odleskom. Je potrebné im už venovať pozornosť nakoľko sú cca 2 cm odrastené. A tak po spoločnej konzultácii som pre Tatianu zvolila výraznú  medenú farbu, ktorá ju veľmi pekne oživila a podčiarkla jej osobnosť."

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

"Ako prvé som s melírom presvetlila partie okolo tváre a na temene (pre väčšiu intenzitu farby). Vlasy som umyla a následne v druhom kroku som všetky vlasy nafarbila zvoleným výrazným medeným odtieňom po celých dĺžkach."

 
"Po uplynutí doby pôsobenia farby som vlasy dôkladne umyla špeciálnym šampónom, určeným na farbené vlasy. Taktiež som aplikovala regeneračnú ampulku, ktorú som nechala posobiť a následne rovnako dôsledne vypláchla z vlasov."

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

"Pri strihu som skracovala partie na zátylku. Ostatné vlasy som len jemne prestrihala do objemu. Kontúry okolo tváre som taktiež len mierne upravila."

 

"Pred fúkaním som podporila objem vlasov korienkovým tužidlom. S ním treba narábať opatrne. Aj tu platí menej je viac :). Do dĺžok som naniesla dual styling, ktorý zabezpečí termo ochranu a súčasne vlasy krásne spevní. Keďže Tatiana vlny miluje, tak som jej splnila jedno z jej vytúžených prianí a krásne ju z pomocou žehličky premenila na kučeravú divu :) No a na záver som krásne kučery zafixovala jemným lakom."

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

TIP: Na domáce očetrenie a údržbu odporúča Zuzka špeciálne kozmetiku na farbené vlasy, ktorá spomalí vymývanie Tatiankynej výraznej medenej farby a podporí aj jej intenzitu.

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Líčenie pod vedením profesionálneho vizážistu Tomáša Vidu:

 

Pred líčením som Tatiane pokožku najprv dôkladne vyčistil micelárnou vodou a následne som naniesol hydratačný krém, ktorý je vhodný pod make up.


Celé líčenie som navrhol ako tón v tóne, a to v odtieňoch medenej, tehlovej a hnedej. Tie v tomto prípade krásne zvýraznia farbu Tatianiných očí a rovnako pristanú k jej svetlej pleti. Výhodou je, že tieto tiene môže Tatianka kombinovať stále a nikdy s nimi nič nepokazí. Pokiaľ si zvolí jemnejšiu intenzitu odtieňov, sú skvelé aj na denné líčenie.

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Kedže Tatiana mala obočie už upravené, stačilo ho dotiahnuť jemne tieňom v hnedej a medenej farbe, aby korešpondovalo ku krásnej novej farbe vlasov. :)


Ako základ pre líčenie očí som zvolil podkladovú bázu pod očné tiene. Následne som na pohyblivé viečko naniesol medeno-zlatistý očný tieň. Ten som vytónoval tmavo-hnedým tieňom vo vonkajších kútikoch. Spodné viečko som podtrhol hnedou ceruzkou, ktorú som fixoval rovnakou farebnou kombináciou tieňov, ako pri horných viečkach. Bielu ceruzku som použil na vnútornú linku, ktorá rozjasní oko a celkovo otvorí pohľad. Riasy som nalíčil čiernou riasenkou a tá už dodala očiam krásny finálny vzhľad.


Pleť som zjednotil a tónoval ľahkým BB krémom s použitím svetlého korektoru na jemné nedostatky. Aby Tatianke pery krásne vynikli, použil som na ne šťavnatý lesk malinovej farby.

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Ako sa Tatiane páčila premena? Bola spokojná s výsledkom?

 

"Chcem sa vám poďakovať za moju "premenu", ktorú som mohla vďaka KAMzaKRASOU.sk nedávno vyskúšať. S dôverou som sa zverila do rúk kaderníčky Zuzky a vizážistu Tomáša v salóne De Luxe a keď som uvidela výsledok v zrkadle, sama som skoro spadla z nôh... Bola som naozaj nadmieru spokojná so svojím novým vzhľadom. Doteraz som používala vždy len modré očné tiene, ale tehlovo zlatá farba, tieňovaná do šeda, bola pre mňa absolútny zázrak... Tmavo medeno-medová farba vlasov presne sadla mojej povahe i môjmu vkusu. A konečne niekto uznal, že zvlnené vlasy so zvýšením objemu svedčia mojej predĺženej tvári, pretože kučery v akejkoľvek podobe sama milujem. Odozva môjho okolia bola ešte väčšia. Môj manžel aj moje deti boli ohúrení mojim novým vzhľadom a skonštatovali, že vyzerám o 10 rokov mladšie...."

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

"Nemôžem zabudnúť vyzdvihnúť veľký umelecký talent kaderníčky Zuzky a vizážistu Tomáša. Obdivujem ich šikovnosť a želám im ešte veľa pracovných aj osobných úspechov. No a ja som našla novú super kaderníčku pre celú moju rodinu a iste ju odporučím aj priateľom."


"Kozmetika Bioderma je určite jedna z najkvalitnejších, aké som doteraz vyskúšala a balíček, ktorý som pri tejto príležitosti dostala ma veľmi potešil. Výrobky Bioderma považujem za jemné a šetrné a hlavne účinné."


"Nakoniec ďakujem aj tímu z KAMzaKRASOU.sk, za vytvorenie príjemnej uvoľnenej atmosféry, kde sme sa mohli navzájom spoznať a stráviť spolu celkom iste nadštandardnú psychohygiénu." 

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

O túto krásnu premenu sa opäť postaral tím profesionálov:

 

Vlasy: Zuzana Komárová - kontakt - 0908 123 169

Vizáž: Tomáš Vida

Foto: Miro Ardon https://www.facebook.com/miroslav.ardon.5

Kozmetika: Bioderma

Priestory: Salón de Luxe - www.deluxesalon.sk 

premena tatiana kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Galéria -

Bonusové fotografie:

Galéria -

4 komentárov
Juliana

Juliana

23.08.2015 13:46

Skvelá premena, pristane jej to.

Vaše meno:

Daniela Siplakova

Daniela Siplakova

14.12.2015 21:56

riadne omladla :)

Vaše meno:

Juliana Šurkovská

Juliana Šurkovská

28.12.2015 21:49

skvelá premena, ubralo jej to zopár rôčkov:)

Vaše meno:

Anton Toman

Anton Toman

04.07.2016 08:15

Super vlásky, to hneď človeka zmení

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE