Oriflame Vám praje prekrásne Vianoce

Zabudnite na prácu, povinnosti aj na starosti... Vypustite z hlavy zhon, nekonečné umývanie či upratovanie a začnite s radostným ozdobovaním jedličky, ktorá do vášho domova prinesie pravú vôňu a čaro Vianoc.

 

Teraz je ten správny čas, aby ste si zaslúžene vyložili nohy a prečítali obľúbený časopis či pozreli rozprávku, ktorú ste nevideli roky. Prišli predsa sviatky pokoja, počas ktorých musíme načerpať pozitívnu energiu na celý rok.

 

Áno, milé dámy, užite si sviatky naozaj naplno! Zahoďte za hlavu stres – garantujeme vám, že si ho ešte v živote užijete dosť. Teraz sa na chvíľku zastavte, oddychujte a trávte čas s tými, ktorí za to stoja a ktorí si to zaslúžia. Choďte na prechádzku zimnou prírodou, navštívte blízkych a priateľov a nezabudnite ani na nejaký ten vianočný večierok. Zasadnite k štedrovečernej večeri, jedzte, hodujte a hlavne nezabúdajte byť v pohode, pretože istý múdry človek raz povedal: „Keď nie je pohoda, nie je vôbec nič...“ Oriflame vám praje krásne Vianoce!“ 

 

 

Odporúčame prečítať: Diamanty od Oriflame, dostupné pre každú ženu!

oriflame vip only

Zdroj: Shutterstock®

Hudba, tanec a nekonečný svet večierkov, ktorý sa neodmysliteľne s Vianocami spája... Sviatky radosti a pokoja sú naozaj aj o zábave, o povyrazení si s priateľkami a o zbližovaní sa. Dámy, nahoďte sa do „párty outfitu“, nezabudnite na sexi líčenie, trblietavú manikúru a v neposlednom rade na novú 

 

Parfumovanú vodu od Oriflame VIP Only, ktorá z vás spraví absolútnu hviezdu noci. Podčiarkne vašu dokonalosť a dostane vás na večierky určené len pre vyvolených...Parfumovaná voda VIP Only z vás urobí neodolateľnú divožienku z orientálnych krajín aj vďaka vanilkovo-ovocnej aróme, ktorú z nej ucíti každý, okolo koho  prejde. Pochádza z dielne parfumérky Evelyne Boulangerovej, ktorá má na svedomí slávne vône značky Givenchy či Niny Ricci, a jeho dominantou je záhadný kvet durmanu, výnimočný pre svoj zvláštny tvar, neprehliadnuteľné lupene aj znamenitú vôňu.

 

 

Odporúčame prečítať: Oriflame vás opojí luxusom, ak mu to dovolíte

oriflame novy parfum

Zdroj: Shutterstock®

Vedeli ste, že... Datura, brugmansia alebo anjelské trúby... Niekoľko pomenovaní, no vide o jednu a tú istú rastlinu, najčastejšie označovanú ako durman. Je nápadná a krásna, čím hravo zatieni všetky ostatné kvety v záhrade.

 

Čo všetko možno z nádhernej vône cítiť? VIP Only sa otvára šumivým, exotickým koktailom malín, hrušky a grenadíny, pokračuje do samotného srdca – omamného durmanu –a napokon do sladkého zakončenia s krémovými tónmi vanilky, likéru Bailey´s a pačuli.

 

Vianoce pre nôžky

oriflame pedikura

Zdroj: Shutterstock®

Aj nôžky si zaslúžia malú pozornosť pod stromčekom. Pedikúrová sada Feet Up je na to ako stvorená a najlepšie je, že poteší chodidlá ženy aj muža. Sada obsahuje prístroj, pilníkový disk z ušľachtilej ocele, 6 leštiacich platničiek, čistiacu kefku aj štýlové zelené vrecúško na uskladnenie.

 

 

Odporúčame prečítať: Pure Nature Organic Tea Tree & Rosemary

oriflame sada na pedikuru

Zdroj: Shutterstock®

AKO NA TO? 

1. Nohy si namočte do teplej vody na 10 – 15 minút, potom ich osušte uterákom. 

2. Zapnite prístroj a prejdite ním zľahka po zatvrdnutej pokožke, aby ste ju odstránili.

3. Pilníkový disk vymeňte za leštiacu platničku, vyhlaďte a vyleštite ňou pokožku na nohách. Chodidlá opláchnite čistou vodou.

4. Na pokožku naneste niektorý z produktov radov Feet Up alebo Feet Up Advanced.

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.12.2015 18:44

už sa teším na ten oddych a pohodu po predvianočnom strese

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

14.12.2015 21:12

presne tak treba sa zastaviť a oddychovať a nie vyvádzať a stresovať kvôli najkrajšiemu obdobiu v roku ;)

Vaše meno:

Dana Tomascinova

Dana Tomascinova

14.12.2015 21:14

Zboznujem Vianoce

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 15:29

wau taký oddych by som brala každý deň :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE