AKO SA O SEBA STARÁME, SLOVENKY?

Až 3 964 žien sa zapojilo do výskumu Oriflame Slovensko o kozmetických návykoch nás, slovenských diev, ktorý prebehol na jar 2014.

 

 

To, ako sa o seba a svoju krásu denne starajú, prezradili 75-ročné dámy i 15-ročné dievčatá zo všetkých slovenských krajov. Tentoraz sme si posvietili na tajomstvo zvodného ženského pohľadu.

 

 

Tajomstvo zvodného pohľadu

 

Oči sú brána do duše, verí každý piata slovenská žena. Najšikovnejšieho spojenca v kráse, krásne upravené a výrazné mihalnice, má počas pracovných dní až 80 % opýtaných žien! V prieskume tak očné špirály porazili i favorizovaný rúž, odvekého spojenca krásnych žien, ktorým sa denne líči iba 55 % Sloveniek. Pravidelne denne, i počas víkendového voľna, slúži maskara každej druhej Slovenke.

 

Slovenky uprednostňujú pohľad so žiarivou iskrou, 8 žien z 10 sa denne do práce líči iba jemne vo svetlých alebo v neutrálnych farbách, za očnými tieňmi a za očnou linkou siahne denne každá piata žena. Rovnako aj úprave obočia sa denne venuje 21,6 % opýtaných Sloveniek.  

The One Eye Wide Open oriflame

Zdroj: Shutterstock®

O svoje oči a ich citlivé okolie sa však nestaráme príkladne: iba 13 % z nás venuje očiam a ich okoliu dôkladnú starostlivosť, akú si zaslúžia, a iba 43 % používa denne očný krém na hydratáciu a ošetrenie.

 

V  top liste „vecí, čo mám na sebe najradšej“ obsadili oči a zmyselný ženský pohľad tretie miesto, po prirodzenej charizme a upravenom účese. Pri kontakte s cudzími  ľuďmi však náš osobný pohľad nesústredíme na pohľad prezeraného objektu, naopak, pri stretnutí s cudzou ženou, či sokyňou, jej pohľad zachytí iba každá desiata žena. Ako ženský tromf a pilier ženskej krásy hodnotia uhrančivý a jasný pohľad iba 2 ženy zo 100 opýtaných. Pre výborný prvý dojem je dôležitejšia charizma, krásna postava a upravený účes.  

oriflame očná linka

Zdroj: Shutterstock®

Pohľad dokorán

 

Predstavujeme novú Špirálu The One Eye Wide Open, prvú špirálu na svete s revolučným efektom pre na pohľad väčšie oči. Inovatívna kefka je špeciálne navrhnutá tak, aby zdvihla, vytočila a zvýraznila riasy už od korienkov. Kefka spolu s účinným a ošetrujúcim zložením mihalnice zafixuje, opticky zväčší a zvýrazní ich pre čo najkrajší efekt.

 

Ako je to možné? Ružová časť kefky s kužeľovitým tvarom nadvihne a vytočí spodné a vnútorné mihalnice, čierna časť kefky zachytí dlhšie mihalnice v strede a z vonkajšej strany a opticky ich vytočí o neuveriteľných 58°! Klinicky preukázané výsledky dokazujú až o 30 % výraznejšie a vizuálne väčšie oči.

The One Eye Wide Open

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:48

podľa mňa by sa mala žena upraviť každý deň ...nemyslím tým zmachliť sa ale upraviť tak aby sa cítila v pohode :)

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

10.05.2015 14:41

oči si líčim pravidelne...maskara a ceruzka sú u mňa na prvom mieste..tiene vôbec

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE