Novaroyal už aj na Slovensku

Rakúsky výrobca spoločnosť Pharmawell prináša na slovenský trh kompletný rad liftingových kozmetických produktov pod značkou NOVAROYAL.

 

Za touto výnimočnou kozmetickou značkou stojí pani Helga Laubender, ktorá sa vývoju kozmetiky venuje viac ako 20 rokov. V rodnom Rakúsku dokázala vybudovať úspešnú značku, schopnú obstáť aj vo svetovej konkurencii.

 

Značka NOVAROYAL je známa prísnymi kontrolami bezpečnosti a kvality svojich produktov a neustálou snahou o prelomové výsledky v integrácii inovatívnych (high-tech) látok a rastlinných extraktov. Výsledkom sú ocenenia na najvyššej odbornej úrovni a samozrejme spokojnosť a krása žien, ktoré túto kozmetiku denne používajú.

 

Krédom pani Laubender je snaha ponúknuť luxusný produkt za prijateľnú cenu, aby si ho mohla dovoliť každá žen

NOVAROYAL rakúska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Už viac ako dvadsať rokov je naším cieľom prinášať na trh moderné a bezpečné výrobky s obsahom vysokokvalitných účinných látok a posúvať technológie, roky využívané v kozmetických salónoch, do domáceho prostredia tak, aby si ich mohla dovoliť každá žena. Všetky naše produkty spĺňajú prísne dermatologické a ekologické kritériá a testujem ich aj sama na sebe. Nikdy by som nepriniesla na trh výrobok, ktorý by som si neoverila na vlastnom tele.“

Helga Laubender

Pharmawell, Wien

NOVAROYAL rakúska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Výnimočnosť a ocenenia

 

Značka NOVAROYAL kladie vysoké nároky na inováciu a už viackrát uviedla na trh unikátne účinné látky vo svojich krémoch. Dokonalé poznanie fyziológie pokožky je základom hľadania jedinečnej formuly pre každý vek. Hlavným a podstatným prínosom je nielen výnimočne bohatý obsah vysokoúčinných látok, ale predovšetkým ich novátorské zakomponovanie do jednotlivých produktov. Jednou z high-tech účinných látok je SYN-AKE®, ktorá získala švajčiarsku cenu za technológiu Swiss technology Award. SYN-AKE® pôsobí na redukciu najmä mimických vrások.

 

Ďalšou účinnou látkou je SYN-HYCAN®, vyznamenaná v Paríži cenou za inovácie. Spevňuje kontúry tváre a podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej a kolagénu. 

 

NOVAROYAL rakúska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Zabudnite na kolagénové injekcie

 

Pharmawell ako prvý na svete zakomponoval do krémov radu NOVAROYAL SUPREME účinnú látku Neodermyl®, ktorá na veľtrhu InCosmetics 2013 v Paríži získala zlatú medailu (Gold Award). Táto látka dokáže v pokožke reaktivovať kolagén a elastín. Preto má krém proti vráskam rovnaké účinky ako kolagénová injekcia. Podľa vyjadrenia odbornej komisie je vďaka tomuto objavu už invazívna metóda v boji proti vráskam prekonaná.

NOVAROYAL rakúska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

NOVAROYAL liftingová kozmetika – pre nadčasovú krásu žien

 

Kozmetika NOVAROYAL je určená pre ženy, ktoré svoju dlhodobo udržateľnú krásu nevidia v použití injekcií na vyplnenie vrások, ale pre ktoré je riešením kvalitná liftingová kozmetika. Značka NOVAROYAL ponúka na každodennú starostlivosť pre jednotlivé vekové kategórie vysokoúčinné krémy v produktových radoch: PROPHYLAXE, INTENSIV, PHYTOSUPREME. Každý produktový rad obsahuje denný a nočný krém v jednom, sérumočný krém.

NOVAROYAL rakúska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Našla som recept na prirodzenú krásu

 

Mám všetky chyby, ktoré má väčšina žien. Od vrások, cez fľaky až po celulitídu, a prišla som do veku, keď sa to šarmom už celkom eliminovať nedá. Nie som fanúšik invazívnych metód, ale z profesionálneho hľadiska sa jednoducho potrebujem na svoju tvár spoľahnúť. Rozhodla som sa ísť cestou bez invazívnych zásahov, s receptom na prirodzenú krásu. Viete, podľa mňa byť ženou je drina. „Ženou sa nerodíme, ženou sa stávame.“ Na každej z nás záleží, akou cestou sa rozhodne ísť. Niekto rieši veci radikálne, niekto nerieši vôbec nič. Každopádne som presvedčená, že úspech je vždy v súhre. Ani ten najdokonalejší krém vám život nevyhrá, ale NOVAROYAL je presne to, čo potrebujem.

 

Zuzana Mauréry

Herečka

krasna cely rok novaroyal

Zdroj: Shutterstock®

Buď krásna celý rok

 

Získaj okamžitú 10% zľavu na nákup kozmetiky Novaroyal. Automaticky budeš zaradená do súťaže o celoročnú zásobu kozmetiky. Jediné čo musíš spraviť je zadať svoju e-mailovú adresu na www.krasnacelyrok.sk

12 komentárov
Mária Chromíková

Mária Chromíková

20.12.2015 13:34

Zaujímavá a určite kvalitná novinka.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 14:55

čítala som dnes o nej prvý x :)

Vaše meno:

Andrea Kyjanicová

Andrea Kyjanicová

20.12.2015 15:30

este som o nej nevedela,ale teraz uz ano :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.12.2015 18:48

vyzera to ako luxusna,kvalitna kozmetika,paci sa mi,ze je rozdelena podla typu pleti

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

20.12.2015 21:44

Slubuje dobré výsledky za skvelú cenu :) takže asi vyskúšam :)

Vaše meno:

Helena Kravcová

Helena Kravcová

20.12.2015 21:45

teraz počujem o nej prvý krát

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

20.12.2015 22:03

ešte som o nej nepočula

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

21.12.2015 07:29

Byť ženou je drina a takéto novinky to môžu uľahčiť, stálo by za vyskúšanie!

Vaše meno:

Ivana Čekanová

Ivana Čekanová

22.12.2015 11:14

prvý krát som o tom dnes čítala a vcelku zaujalo :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.12.2015 15:07

vyzerá to byť naozaj kvalitná kozmetika...

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

25.12.2015 17:48

vyzerá veľmi dobre a kvalitne

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

27.12.2015 11:16

Tuto kozmetiku pouziva mamina a je s nou nadmieru spokojna.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE