Odličovanie: rutina alebo rituál?

Asi každý z nás má svoje obľúbené činnosti. Niektoré z nich nám len tak spríjemňujú deň, ďalšie zlepšia náladu, keď sme možno smutní a iné robíme práve preto, že sa pri nich cítime fajn.

 

Presne tak je to s odličovaním.

 

Niekto ho berie ako rutinu a niekto má z neho priam rituál. Vďaka odličovaniu odstraňujeme z pleti nielen make-up, ale aj nečistoty bežného dňa a tiež produkty látkovej výmeny.

 

 

Pokiaľ pleť dokonale vyčistíme, pripravíme ju tak na nasledujúcu starostlivosť, či už denný alebo nočným krémom, sérom. Účinné zložky z produktov určených na starostlivosť o pleť sa jednoducho vstrebajú do pokožky. Dôležitá je nielen technika, dôkladnosť a pravidelnosť odličovania, ale tiež výber odličovacích produktov.

bioderma Odličovanie: rutina alebo rituál?

Zdroj: Shutterstock®

Moderným a šetrným spôsobom odličovania je micelárna voda. Micelárna voda je čistá voda obohatená o mikroskopické sférické častice nazývané micely. Micely tvoria látky, ktoré sa svojim zložením blížia biológii kožných buniek, preto je táto voda veľmi jemná a šetrná k pokožke. Odlíči pleť v jednom kroku. Objaviteľom revolučnej technológie je spoločnosť LABORATOIRE BIODERMA, ktorá vďaka micelárnej vode spôsobila revolúciu v odličovaní.

bioderma Odličovanie: rutina alebo rituál?

Zdroj: Shutterstock®

Ženy si micelárnu vodu zamilovali a vďaka nim sa na svete predá každé 3 sekundy jedna micelárna voda. Sensibio H2O micelárna voda ráno osvieži a večer odstráni aj vodeodolný make-up. Zanecháva pokožku čistú, zamatovo hebkú a upokojenú. Bioderma odporúča na odličovanie najpredávanejšie tampóny BEL.

Vyskúšali ste už Sensibio H2O micelárnu vodu? Teraz ju môžete získať zadarmo v cestovnom balení. Stačí kliknúť na www.odlicovanie.sk, zaregistrovať sa a počkať si na balíček. 

 

4 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:48

Bioderma to je top produkt pre mna

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

11.05.2015 20:13

odlišovanie určite musí byť bez toho to nejde

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

15.05.2015 13:07

Skvelá stránka a odlíčovanie je podľa mňa základ pre zdravú pleť, jak ráno tak večer.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

16.05.2015 14:57

Bioderma micelárna voda je naozaj skvelá a odlíčenie je nesmierne dôležité každý deň

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE