Poriadna športová výbava je základ. Čo by mala obsahovať?

Podarilo sa vám do leta, alebo počas neho schudnúť a teraz s príchodom jesene by ste si rady udržali postavičku, ktorú ste zvesela ukazovali v bikinách na pláži? Alebo práve naopak, sa vám vďaka grilovaným letným pochúťkam, sladučkým drinkom a zmrzlinám akosi chtiac nechtiac podarilo zaobliť? Využite jesenné počasie k športovaniu na čerstvom vzduchu a zlepšite si vďaka nemu kondičku aj imunitu.

A je váš jediný problém lenivosť, treba sa zaťať a prekonať. Stačí prvýkrát, druhýkrát a na tretíkrát už uvidíte samé, že to pôjde jednoduchšie. Všetko je totiž o zvyku. Ak si vaše telo navykne na pravidelný pohyb, bude sa už bez neho cítiť nesvoje.

Odporúčame: Prečo v strave uprednostniť celozrnné potraviny? Toto ťa presvedčí!

športová obuv

Zdroj: Shutterstock®

Čo zahrnúť do športovej výbavy?

Pokiaľ máte ako druhú výhovorku, prečo necvičiť, akútny deficit športovej výbavy, aj s týmto problémom si viete ľahko poradiť. Pri väčšine športov je základom vhodne zvolená obuv, na vonkajšie cviky, ideálny tenisky. Ak zatúžite behať, zlanárte trebárs aj svojho chlapa a „nenápadným“ darčekom v podobe mu naznačte, že by ste rady jeho spoločnosť. Pánske ale aj dámske či detské tenisky nájdete aj na topanky.sk

Aby ste sa časovo dokonale zladili, nezabudnite ani na hodinky. Pozerať počas behu, či skákania neustále do kabelky na mobil môže by dosť otravné. Ošperkujte svoju ruku, aj ruku svojho milého kvalitnými hodinkami. Napríklad hodinky Casio ponúka v dobrých cenách aj Hodinárstvo Atalovič.

športové oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že sa rozhodnete naozaj prejsť na športovejší štýl života, vo vašej športovej výbave by nemali chýbať ani vitamíny a výživové doplnky. Novinkou na trhu je doplnok výživy Biosterol vhodný tak re ženy ako aj pre mužov. Zvyknú ho užívať profesionálni športovci aj kulturisti, dokonca mimo iného zvyšuje u mužov aj sexuálne libido. Ak by ste ho chceli vyskúšať, zaobstaráte si ho TU.

Do svojej športovej výbavy samozrejme zahrňte aj vhodný a hlavne pohodlný outfit. Od športovej kabelky, cez legíny, tričká, tielka, bielizeň. Navoďte si pocit športovkyne, pustite si skladbu Maniac z filmu Flash Dance a vrhnite sa do víru pohybu.

Pozri aj: Minimalizmus v kuchyni: Horúci trend pre rok 2021!

3 komentárov
Miriama Dž

Miriama Dž

08.10.2013 17:28

botasky mám, nové teplaky mám, novú tašku do posilky mám, dokonca aj tie hodinky aj športovú podprsenku... ale akosi sa neviem donutiť :) choré čo?

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.01.2014 13:10

šak toto je to pevnéj vôli alebo donútiť sa cvičiť ,,zajtra,zajtra len nie dnes hovorí každý lenivec\" sedí že

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

06.03.2014 21:49

No zo zdravotného hľadiska hlavne nech tá športová výbava je z funkčného materiálu, čo dobre odvádza pot a človek nie je v mokrom.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE