7 užitočných rád, ako byť príťažlivejšou pre ostatných

Čo si budeme navrávať... Väčšina z nás asi nepatrí do šťastnej menšiny žien a dievčat s mierami 90-60-90, ale len kvôli tomu rezignovať rozhodne nemusíte. Na to, aby sme na svoje okolie /a nielen jeho mužskú časť/ pôsobili atraktívnejšie, stačí dodržiavať zopár užitočných rád. Pre niektoré z nás budú možno samozrejmosťou, ale nikdy nezaškodí zopakovať si ich. A čo je hlavné – poctivo ich dodržiavať.

 

 

1. Úsmev, prosím!

 

Či sa vám to páči alebo nie, usmievajúce sa ženy pôsobia na ľudí atraktívnejšie. Čo je ale ešte lepšie, je zistenie, že ak sa usmievate aj nasilu, dobrá nálada sa čoskoro dostaví aj vtedy, ak práve nemáte tristoosemdesiat dôvodov smiať sa.

Pozor! K peknému úsmevu patria pekné zuby! Preto v žiadnom prípade nepodceňujte pravidelné návštevy vášho stomatológa!

 

Odporúčame tiež: Zmeňte vyžarovanie na pozitívne za pomoci správnych doplnkov

smejúca sa žena

Zdroj: Shutterstock®

 

2. Prirodzenosť boduje!

 

Výrazný mejkap si nechajte radšej na slávnostné príležitosti a počas dňa stavte na prirodzenosť. Väčšina mužov má pred výrazne nalíčenými ženami rešpekt – o nevkusnosti niektorých „druhov“ výrazných líčení ani nehovoriac – a tak sa nemôžeme diviť, že z prvého rande naslepo môže byť aj to posledné.

 

Odporúčame tiež: Líčenie na každý deň! Podčiarknite svoju prirodzenú krásu

dievča v aute

Zdroj: Shutterstock®

 

3. Originalita áno, ale...

 

Sebavyjadrenie prostredníctvom vkusného tetovania alebo malého pírsingu je okej. Ak sa ale práve neživíte ako tatérka alebo neplánujete očariť 150 kilového motorkára na harlejke, s podobnými vecami radšej s mierou.

 

 

4. Obliekať sa s rozumom

 

Časy, keď ste si na rodinnú oslavu šesťdesiatky starej mamy obuli martensky a tričko s vašou obľúbenou metalovou kapelou, len aby ste šokovali všetky tety a staršie sesternice, by mali byť po osemnástke už v nenávratne. Nikto vás nenúti chodiť do práce navlečená v kostýme, ak postačujú džínsy a košeľa a lodičky sa vám nevyzúvajú, len ak si kúpite o dve čísla menšie. Adekvátnym outfitom ale vyjadrujete úctu k vášmu spoločníkovi a dávate mu najavo, že vám na ňom naozaj záleží. A vďaka tomuto zisteniu sa vždy stúpa na hodnote.

 

Odporúčame tiež: 3 tipy ako sa správne obliecť na rande podľa príležitosti

mobilná komunikácia

Zdroj: Shutterstock®

 

5. Mobil preč!

 

Ak sa dokážete zabávať s mobilným telefónom celé hodiny, tak môžete. Nikdy to ale nerobte v spoločnosti priateľov a už vôbec nie na rande s mužom vašich snov. Asi ho nikdy nepresvedčíte o tom, že vás pri večeri naozaj bavil a že si rada spoločný večer zasa zopakujete.

 

6. Naivky nie sú v móde

 

Každý má rád obdivné slová na svoju adresu, o tom niet pochýb. V skutočnosti to ale určite neprežeňte a skúste s potenciálnym budúcim priateľom, snúbencom, ženíchom alebo otcom vašich ešte nenarodených detí viesť aj normálnejšie rozhovory, než len ochkať nad tým, aký je úžasný, vtipný, šikovný alebo neskutočne dobre vyzerajúci. A ak sa dokonca odvážite povedať a obhájiť svoj názor, aj keď sa nebude zrovna zhodovať s tým jeho, budete pre neho ešte atraktívnejšie.

 

Odporúčame tiež: Ako na to... Myslieť si o sebe viac a dokazovať to

ako sa mať rada

Zdroj: Shutterstock®

 

7. Buďte na seba hrdé

 

Cítiť sa dobre vo svojej koži je vlastne tou najdôležitejšou vecou. Ak ste si ešte nestihli uvedomiť, aké jedinečné ste, je načase s tým začať a je jedno, či budete hrdé na to, čo ste dosiahli v zamestnaní alebo aké nádherné sú vaše vlasy! Žena, ktorá je spokojná sama so sebou, vyžaruje priam neodolateľné fluidum, ktoré pôsobí aj na ostatných ľudí v jej blízkosti.

Čo tak začať tým, že si každé ráno pri pohľade do zrkadla poviete, ako nenormálne dobre vyzeráte, aj keď je toto konštatovanie pravde nie práve najbližšie?

 

Odporúčame tiež: Ako na to... Láskyplne sa starať o seba

6 komentárov
Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

08.09.2016 17:48

usmev a sebavedomie dokáže vela

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

09.09.2016 18:56

úsmevom nikdy niľ nepokazíme a buďme samé sebou

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

10.09.2016 12:08

Super článok :)

Vaše meno:

Lenka Lapuniková

Lenka Lapuniková

04.10.2016 12:01

Úsmev je najdôležitejši.

Vaše meno:

simona v.

simona v.

07.12.2016 08:53

posledna veta - top!!:)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

03.05.2020 10:57

Najdôležitejší je úsmev, zdravá dávka sebavedomia, byť milá a správať sa ku každému s úctou :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE