Ako muži kupujú ženám darčeky

Predstavte si, ako na Vianoce po slávnostnej večeri s rodinou idete rozbaliť darček od svojho partnera. Tešíte sa, že tento rok to bude iné ako po minulé roky a váš partner vás tentokrát darčekmi naozaj prekvapí, a teraz pre zmenu aj pozitívne.

 

Rozbalíte zle zabalený obal a v balíčku nájdete niečo, čo vám je buď po a: absolútne nanič, prípadne po b: na niečo by to aj bolo, no samozrejme to nie je vaša veľkosť. Alebo to bude po c: elektronika, po d: kniha o dejinách druhej svetovej vojny, či po e: čistiace prostriedky - vysávač. Samozrejme je to zámerne prehnané. Povedzme si však na rovinu, že darčeky od mužov, ak už nie sú priamo na vraždu, tak minimálne na veľmi významné opakované gúľanie očami. To si však pán tvorstva často bohužiaľ ani nevšimne. Naopak si možno myslí, aký super darček vám zase dal. Ostáva už iba odhaliť, kde sa vlastne stala chyba...

 

Odporúčame prečítať: Portréty slávnych žien – Jana z Arku

Ako muži kupujú ženám darčeky

Zdroj: Shutterstock®

Ako muži kupujú ženám darčeky

Zdroj: Shutterstock®

Treba však povedať, že nie všetci muži sú v tomto smere takí, ako som napísal vyššie, a naozaj vedia darčekom žene urobiť skutočnú (a nielen predstieranú) radosť. No na rovinu, tých je ako šafranu. Netvrdím, že aj ženy nevedia dať dar, ktorý je pre chlapa tak povediac mimo. No v nevhodných darčekoch sú muži majstri sveta a priľahlej galaxie. Ale prečo je to tak? Podľa mňa preto, že muži jednoducho nevedia prečítať ženské náznaky a signály, čo by ženu potešilo. A plus ešte to, že veľká väčšina chlapov vianočné nakupovanie darčekov neznáša a považuje to za riadnu... ako to len napísať slušne... no asi nijakowink. Toto si dovolím tvrdiť preto, že som muž a náznakom mojej lepšej polovičky v tomto ohľade naozaj často vôbec nerozumiem, a podobne je na tom aj XY mojich kamarátov. Prípadne si to nechám na poslednú chvíľu a výsledok je nákup nejakej úplnej blbosti, ktorá zaberá miesto niekde v skrini.

 

Odporúčame prečítať: Ako vybrať správny darček? Pomôže vyhľadávač

Ako muži kupujú ženám darčeky

Zdroj: Shutterstock®

U nás doma to už nejaký ten rok funguje tak, že si diskrétne vypýtam zoznam, čo by moju drahú na Vianoce potešilo. No, diskrétne... poviem to na rovinu, lebo náznakom rozumieť v tomto nikdy nebudem a odpoveď chcem radšej dostať buď na papieri či mailom. Nech je to jasne napísané a nie je možnosť, že dôjde k omylu. Ak je zoznam dlhší, tak je to nakoniec v podstate aj také malé prekvapenie, lebo výber je už naozaj na mne. A tak je aj ovca sýta a vlk celý a všetci sú happy, lebo žena nedostala vysávač, či dejiny druhej svetovej vojny. Ale pokiaľ si naozaj potrpíte na prekvapenie, tak sa nechajte darčekom prekvapiť. A snáď to bude prekvapenie v tom pozitívnom slova zmysle a nie nejaký divne voňajúci parfum, či kytica karafiátovsmiley

 

Odporúčame prečítať: Jazdenie na koni – len sadneš a ideš?

6 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

18.12.2016 11:29

Mňa ten môj zvyčajne prekvapí pozitívne,vie čo mám rada,snaží sa mi urobiť radosť A keď sa netrafí nerobíme z toho vedu,vymeníme.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.12.2016 17:43

vždy som spokojná

Vaše meno:

Mária Terefenková

Mária Terefenková

18.12.2016 18:43

Po niekoľkých manželových pokusoch vybrať mi darček podľa svojho vkusu, dohodli sme sa radšej na peňažnom darčeku. A spokojní sme obidvaja.

Vaše meno:

simona v.

simona v.

18.12.2016 21:38

hh vela muzov si mysli, ze nahrdelnik ci nausnice su totalna zbytocnost, preto dostavaju zeny vysavace a mixery:)

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

20.12.2016 23:55

Priznám sa, že ten môj ma vie prekvapiť nie len počas Vianoc... a aj obyčajnými maličkosťami počas bežného roka.. a to si na ňom najviac vážim :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

26.05.2020 06:09

Tak muži kupujú ženám darčeky určite na poslednú chvíľu :-D Môj priateľ sa ma radšej vždy spýta, že čo by sa mi páčilo :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE