Vtipné ilustrácie: Čo sa deje vo vzťahu, keď sa zatvoria dvere? Spoznáš sa v nich aj ty!

Byť milovaný je ten najkrajší pocit na svete. Či ste na služobnej ceste, v práci alebo vedľa v kuchyni, je príjemne vedieť, že tam niekde je niekto, kto vás zbožňuje so všetkými vašimi chybami a zlozvykmi. Každý z nás chce zažiť tú pravú lásku a mať pri sebe niekoho, kto nás bude milovať i vtedy, keď opadne počiatočná zamilovanosť. Láska totižto nie je len o prvom či druhom rande, kupovaní darčekov a veľkých gestách. 

Chronológia vzťahu je nasledovná: najprv príde láska, potom svadba, dieťa a rodina. Láska je však prítomná vo všetkých fázach vzťahu. Nikto však nehovorí o tých chvíľach lásky, keď sa nikto nepozerá. Sú to presne tie momenty, ktoré ľudia neuverejňujú na sociálnych sieťach a nechávajú si ich len pre seba. 

Neprehliadni: 5 vecí z romantických filmov, ktoré môžu sabotovať zdravý vzťah

Vzťah v obrázkoch

Zdroj: pinterest.com/Amanda Oleander

Najkrajšia forma lásky

Úspešná umelkyňa Amanda Oleander pochádzajúca z Los Angeles, je majsterkou v zobrazovaní zložitosti lásky. Ide o ženu, ktorá prostredníctvom ilustrovanej série obrázkov znázorňuje to, akou krásnou sa láska časom stáva. Každá z jej ilustrácií zachytáva všedné, bežné, ale tak vzácne momenty, ktoré zažíva každý z nás vo svojom vzťahu.

Autorka poukazuje na to, že každý spoločný zážitok je výnimočný, či už strávite celý deň na gauči alebo prípravou jedla. Mnohokrát inšpirácia vychádza z jej vlastného života – láskyplného vzťahu so svojím snúbencom.

Vtipné a zároveň úprimné obrázky odrážajú každodennú realitu, ktorá sa deje práve vtedy, keď sa zatvoria dvere. Scény sa často odohrávajú v spoločnej domácnosti a zdôrazňujú krásu práve toho, že pár je jednoducho spolu. 

Intímne chvíle sa prelínajú s obyčajným čistením zubov, chrápaním pred „telkou" či česaním vlasov. A presne o tomto je tá pravá láska – o zdieľaní a vykonávaní tých najjednoduchších úkonov v objatí milovaného partnera. Prezrite si galériu nižšie a určite sa v podarených ilustráciách nájdete i vy. 

Zdroj foto:

Zdroj foto: úvodná koláž - Pinterest.com/Amanda Oleander

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE