DIVOKÉ VLNY 2 (Surf´s Up: WaveMania)

Veľká jazda pokračuje! Surfisti vo frakoch sú späť!

 

Tučniaky už zase menia zavedené pravidlá, venujú sa surfovaniu a trávia čas na pláži. Možno nie úplne všetci, ale celkom iste mladý tučniak Cody, ktorý sa vo filme

 

Divoké vlny stal prekvapivým šampiónom v surfovaní, sa teraz vracia v novej animovanej komédii Divoké vlny 2. A zase vo veľkom štýle - na surfe!

 

Je to jeden z tých neuveriteľných príbehov, ktorý musel byť sfilmovaný. Mladý tučniak Cody Maverick dal zbohom ľadovým planinám domova a vydal sa na exotický ostrov Pin-Gui, aby sa pred davmi fanúšikov a objektívmi kamier zúčastnil surfového šampionátu. Bola z toho veľká sláva, Cody našiel sám seba a tiež kamarátov. Všetci sa teraz vracajú v novom dobrodružstve plnom veľkých divokých vĺn a surferskej zábavy. Cody, surfujúce kura Joe a plavčíčka Lani sa dajú dokopy s partiou piatich surfistov, ktorí sú silní machri a vyhľadávajú vo vlnách len ten najtvrdší adrenalín. Táto veľká päťka vezme Codyho a jeho kamarátov na cestu na to najlegendárnejšie surferske miesto na Zemi, do surferského raja, kde sú vlny naozaj divoké.

 

Odporúčame prečítať: 10 vecí, ktoré by ste nemali uskladňovať v kúpeľni!

 

DIVOKÉ VLNY 2 ( Surf´s Up: WaveMania )

Zdroj: Shutterstock®

Animovaná komédia Divoké vlny mala v roku 2007 veľký úspech a jej pokračovanie prichádza do kín po desiatich rokoch.

 

Nebolo by tučniakom na pláži príliš horúco? Nie tak úplne. Sú druhy tučniakov, ktoré hniezdia pozdĺž južných brehov Austrálie a pozdĺž západného pobrežia Južnej Ameriky. Nehovoriac o tučniakovi galapágskom, ktorý žije na rovníku. Nemá Cody okolo očí prehnane extravagantný chochol? Nie, pretože Cody je tučniak skalný a tí takto jednoducho vyzerajú.

 

V KINÁCH OD 26.01.2017

 

 

Odporúčame prečítať: Muži a romantické filmy

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.01.2017 23:13

určite dobrá komédia pre detičky

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

21.01.2017 16:06

Jeeej, niečo aj pre mňa :)

Vaše meno:

simona v.

simona v.

23.01.2017 08:29

na detske filmy - rozpravky chodievam s detmi ja, je to super relax, clovek sa dobre zasmeje :) su to pekne chvile :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE