Kliatba opradená tajomstvom

Pred mnohými stáročiami Markus chladnokrvne obetoval snúbenicu Aniku, aby zachránil svojich ľudí pred dobyvateľmi a mohol si užívať s milenkou – čarodejnicou Solveig

Pred mnohými stáročiami Markus chladnokrvne obetoval snúbenicu Aniku, aby zachránil svojich ľudí pred dobyvateľmi a mohol si užívať s milenkou – čarodejnicou Solveig. Zúfalá Anikina matka neuniesla dcérinu smrť a prekliala Markusa, odsúdiac ho na večný život.

 

 

 

Kráľovná slovenskej historickej romance Jana Pronská je tu s novým strhujúcim príbehom, ktorý je opradený tajomstvom, nechýba láska, horúca vášeň a podlé intrigy. Novinka Kliatba sľubuje napínavý dej a vynikajúcu zápletku, krásnu Verenu a hrozivého Markusa. A za všetkým tým je kliatba a čarodejnica Solveig. Je to prvá historická romanca Jany Pronskej, v ktorej sa stretnete s nadprirodzenými silami, prekliatím a pravdaže láskou, ktorá sa pokúša kliatbu zlomiť.

 

 

Kliatba opradená tajomstvom

 

Ale späť k príbehu.

 

Solveig v snahe zmierniť kliatbu darovala Markusovi strážkyňu a jej potomkyne, ktorých poslaním je chrániť ho a zároveň hľadať spôsob, ako kliatbu zlomiť. Každý pokus sa však končí neúspechom a Markus stráca aj poslednú iskierku nádeje...

 

 

                                Kliatba opradená tajomstvom

 


...až kým na Čierny hrad osud nezaveje krásnu Verenu. Je to výnimočná žena. Jej srdce je dosť veľké a myseľ dosť slobodná, aby prijala neuveriteľnú pravdu o tajomnom hradnom pánovi, ktorý v nej napriek nepriaznivým okolnostiam rozdúcha plamene vášne a čistého citu.


Bude však jej láska dosť silná na to, aby Markus uveril v zázrak a konečne sa dočkal odpustenia? Podarí sa Kliatbu zlomiť?

 

 

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

10.01.2014 13:38

no tento žáner rada čítam musím sa po nej poobzerať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE