Obľúbený festival Coachella: Miesto plné lásky a módnej inšpirácie

Milovníci hudby a módy si opäť vychutnali unikátny festival Coachella. Uprostred kalifornskej púšte sa na jednom mieste stretli svetoznámi hudobníci, herci, blogeri či krásne modelky. Spojila ich láska pre hudbu ale aj jedinečný boho štýl, ktorý je charakteristický pre tento festival.

 

V Amerike patrila Veľká noc jednému z najznámejších svetových festivalov Coachella. Unikátnu hudobnú šou si počas piatich pozrelo až 25-tisíc ľudí. Najväčším lákadlom bola tohto ročníka bola excentrická Lady Gaga. O festivale sa hovorí aj ako prehliadkou tých najlepších outfitov celebrít i „no name“ ľudí. 

 

Maxi šaty

Vzorované, sieťkované, pestrofarebné alebo čipkované. Coachella je rajom tohto typu outfitu. 

 

Prečítajte si tiež: Tieto ranné rituály zabezpečia, že budete mať super deň

Found my throne

Príspevok, ktorý zdieľa Vanessa Hudgens (@vanessahudgens),

happy to share this Coachella 2017 with these precious ones @fionazanetti @cibellelevi

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Bazan (@kristinabazan),

Let's celebrate festival season with @revolve #revolvefestival

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Sampaio (@sarasampaio),

Veľké klobúky

Klobúky sú už sami o sebe veľmi štýlovou záležitosťou. Okrem toho proti ostrému slnku slúžia ako skvelá ochrana. 

 

Prečítajte si tiež: Svieži jarný make-up za pár minút

Day 1

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmine Tookes (@jastookes),

Chilling at @revolve party #revolvefestival @alebyalessandra #festivAle

Príspevok, ktorý zdieľa Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio),

Night 1

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmine Tookes (@jastookes),

Farebné vlasy

Farebné vlasy na festivaloch sú priam nutnosťou. Tu môžete pustiť na uzdu svoju kreativitu na maximum. Je jedno či zvolíte ružový, zelený či modrý odtieň. Povolené je všetko! 

 

Bude vás zaujímať: Štýlová misska Kristína Činčurová: Tieto kúsky musíte mať aj vy!

Dessert Vibes @Bumble #WinterBumbleland

Príspevok, ktorý zdieľa Joan Smalls (@joansmalls),

highlighter hair

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

Odhaliť čo najviac „kože“

Celebrity milujú tento festival i kvôli tomu, že môžu beztrestne ukazovať svoje prednosti. Avšak musíme uznať, že plavkový vrch k šortkám vyzerá viac než dobre. 

Sending you all the & on your birthday, @alessandraambrosio!

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria's Secret (@victoriassecret),

The High-Neck: for when you need to upstage the band. #SummerLikeAnAngel

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria's Secret (@victoriassecret),

hangin @bumble #winterbumbleland #ad

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Coachella day three in Fenty by Rihanna @revolve #TheBlondeSaladGoesToCoachella #REVOLVEfestival

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

18.04.2017 07:15

super nápad na veľkú noc.... kopec zaujímavých ľudí sa stretne... o zábavu je postarané..... prijala by som takýto festival aj u nás.... pretože u nás na Slovensku, tradícia veľkej noci už vymrela.... prázdne ulice, polievači už nechodia..... každý ide na dva tri dni z domu na wellnes pobyty a do prírody.....

Vaše meno:

Danihelka Hrončeková

Danihelka Hrončeková

18.04.2017 08:23

krásne inšpirácie na správne a sexi oblečko na festival

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

18.04.2017 18:32

páči sa mi boho štýl, možno sa odviazať a vyblázniť sa, kreativite sa medze nekladú, škoda, že už nemám roky ani postavu...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.04.2017 20:05

Rada si pozriem aj takéto kúsky

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.02.2021 10:46

To už je niečo skôr pre mladšie ročníky, bujaré festivaly a bláznivé kúsky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE