Tretia kaviareň Starbucks na Slovensku je otvorená

V poradí tretiu kaviareň Starbucks na Slovensku dnes otvorili v bratislavskom nákupnom centre Avion. Prevádzkovateľom je spoločnosť AmRest, ktorá je formou licenčnej zmluvy jediným prevádzkovateľom kaviarní Starbucks v regióne strednej Európy.

 

„Naše prvé dve kaviarne v Bratislave sa stretli s veľkým nadšením bratislavských milovníkov kávy. Tešíme sa, že našim zákazníkom ponúkame ďalšie príjemné miesto, kde si môžu vychutnať výbornú kávu pripravenú našimi trénovanými baristami s jedinečnou atmosférou Starbucks,“ hovorí Hanna Nowak, regionálna riaditeľka spoločnosti AmRest pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

 

Odporúčame tiež: Prekladač ženskej reči pre mužov - druhá časť

 

kaviareň Starbucks WIFI

Zdroj: Shutterstock®

Kaviareň Starbucks v nákupnom centre Avion má rozlohu takmer 150m2 a nachádza sa v blízkosti klziska. Prevádzka má podobu „ostrova“ a vyznačuje sa dreveným dizajnom s výraznými prvkami nadväzujúcimi na námornícku mytológiu, ktorá je základom príbehu samotnej značky. Drevenému obkladu kaviarne dominuje siréna, symbolika mora a veľký nápis The Siren. Starbucks tak pokračuje v originálnom architektonickom a dizajnovom riešení svojich kaviarní, z ktorých každá je unikátna aj pri zachovaní spoločných prvkov. Návštevníkom už tradične ponúka okrem prístupu k elektrickým zásuvkám aj pripojenie k sieti Wi-Fi zdarma.

 

Odporúčame tiež: Kakaové maslo pre zdravie a krásu

 

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

20.11.2016 10:59

som "kávičkár" škoda že kaviareň odo mňa ďaľeko

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 19:44

keď pôjdem okolo, zastavím sa

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

02.12.2016 20:34

chcela by som aspoň ochutnať

Vaše meno:

simona v.

simona v.

28.12.2016 13:17

pre mna je to najlepsia kava na svete :) prvýkrat som ju ochutnala prave v new yourku, bola fantasticka :) veeeelmi dlho som cakala, ked ju budem moc kupit aj tu na svk :)

Vaše meno:

Alena Hocková

Alena Hocková

05.02.2017 14:43

Snáď raz navštívim aj v BA. Zatiaľ som mala tú česť iba raz a to v NYC.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE