Vianoce sa blížia. Tu sú tipy na vianočný darček pre ňu!

Ulahodiť túžbam ženy môže niekedy znamenať celý rad „problémov“. Musíte ju dokonale poznať, možno miestami čítať myšlienky, orientovať sa v jej štýle, vyznať sa v trendoch. Zohnať ideálny darček pre ženu tak vôbec nemusí byť jednoduché. So zháňaním darčekov pre kamarátky, mamy, sestry či kolegyne má občas problém aj dámske pohlavie. Tobôž muž, ktorý chce prekvapiť svoju polovičku. Stačí však na to ísť pekne krôčik za krôčikom.

Čo ženu poteší najviac?

Dokonalé darčeky pre ženy vôbec nemusia stáť celý majetok. Fámy o tom, že maličkosti nepotešia, pustite z hlavy. Prívesky, ceruzky so Swarovského kamienkami, magické sviečky, štýlové prstienky aj huňaté deky. – aj takéto milé pozornosti dokážu vyčarovať úsmev na tvári nejednej z nás. Ak hľadáte výsostne ženské darčeky, poobzerajte sa napríklad TU.

Pozri aj: Pomoc pre zdravie z ďalekej Ázie: Vieš, čo je triphala?

čo darovať na Vianoce

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšou kategóriou sú milé a neškodné ženské „úchylky“. Niektorá z nás je zamilovaná do kabeliek a popri nákupoch si vždy musí nejaký ten kúsok ukoristiť. Iná má v obľube šperky, rukavice, alebo čiapky. A hádam každá žena všetkých vekových kategórií miluje topánky. A keďže máme zimné obdobie, istotne nám dáte za pravdu, že ani takých čižiem nikdy nie je dosť. Jedny nízke, jedny nad kolená, jedny so štýlovými opätkami, jedny športové do snehu. To je iba základná výbava každej akčnej dámy. Krásne modely na zimu nájdete aj na webe, napríklad na cityshoes.sk.

darček pre ženu

Zdroj: Shutterstock®

Aby si mi už nikdy nemeškala. Aj takéto milé, možno trošku podpichovačné, venovanie môže byť priložené k vianočnému darčeku. Samozrejme, len k tomu vhodne vybranému. A ktorá z nás by sa čertila pre luxusné hodinky? Taká značka Donna Karen v sebe zahŕňa rozmanitosť, eleganciu, vášeň aj svojský štýl. Každá si v nich nájde niečo pre seba. Od športového dizajnu, cez jemnosť, eleganciu aj dravý štýl.

šperky

Zdroj: Shutterstock®

Poučenie? Ideálny darček pre ňu existuje. Stačí len trochu načúvať, vyčleniť si čas a možno sa zahrať na detektíva. Ak chcete, aby to bolo prekvapenie, majte oči na stopkách. Všímajte si gestá aj rozšírené zreničky smerujúce k výkladu. Pýtajte sa, veľa sa rozprávajte, spoznávajte. Keď už raz v sebe prebudíte Sherlocka Holmesa, žiadne sviatky a oslavy pre vás viac nebudú trápením sa nad vymýšľaním vhodného daru.

Odporúčame: Najlepšie finančne nenáročné koníčky: Využi svoj voľný čas naplno!

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:28

mňa by určite najviac potešila kozmetika :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

21.05.2020 07:41

Ženskému osadenstvu v rodine vždy nakupujem kozmetiku, nič sa ňou nepokazí a vždy poteší, pretože správna žena jej nikdy nemá dosť :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE