Vytvorte si vlastné bublinky so SodaStream PLAY

 

Prístroj PLAY, najnovšia inovácia od spoločnosti SodaStream, je výrobník bublinkových nápojov vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

 

Prináša zábavu a je určený na každodenné používanie. Je to najhravejší produkt tejto značky.

 

 

PLAY má minimalistický dizajn, veľmi jednoducho sa používa a je dostupný v žiarivých farbách, čím dodáva domácnosti osobitosť. Tento doplnok je vytvorený pre každú kuchynskú linku. Prístroj je prvým domácim systémom na sýtenie nápojov disponujúcim funkciou Auto-Lift (samo zdvíhanie). Spolu s obľúbeným mechanizmom Snap-Lock (veľmi jednoduché uchytenie fľaše bez skrutkovania) je rýchly, jednoduchý a ľahko použiteľný.

SodaStream nasleduje trend vlastnej výroby vecí v domácom prostredí a umožňuje spotrebiteľom vyrobiť si perlivé nápoje tak, ako ich majú radi.

sodastream play

Zdroj: Shutterstock®

„Sme nadšení, že môžeme pridať PLAY do nášho portfólia. Chápeme, že ľudia chcú výrobok, s ktorým je zábava a môžu ho ľahko začleniť do svojho obytného priestoru. S prístrojom SodaStream PLAY môžu byť rodiny tvorivé a užiť si sódu a perlivé nápoje, ktoré výborne chutia: vtedy, keď chcú a tak, ako chcú,” hovorí Daniel Birnbaum, generálny riaditeľ spoločnosti SodaStream.

sodastream play prístroj

Zdroj: Shutterstock®

PLAY nasleduje SodaStream Source. Po úspešnej spolupráci s renomovaným svetovým dizajnérom Yvesom Béharom, ktorý vytvoril prístroj Source, sme sa rozhodli, že s ním budeme opäť partnermi pri tvorbe PLAY – prístroja, ktorý patrí do dizajnérskej rodiny Source, ale má svoju vlastnú identitu,” hovorí Yaron Kopel, vedúci inovácie a dizajnu v spoločnosti SodaStream.

sodastream play prístroj

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčaná cena SodaStream PLAY: 84,90 €

 

Na slovenskom trhu bude k dispozícii päť farebných variácií: biela, čierna, červená, žltá a sivá. Prístroj bude dostupný od polovice septembra 2014.

 

 

5 komentárov
Alena Cabakova

Alena Cabakova

31.08.2014 12:53

veľmi sme si na SodaStream zvykli a môžeme len odporučiť :)

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

31.08.2014 15:24

je to šikovná vecička,škoda že ho už mám lebo ten žltý sa mi páči

Vaše meno:

marcela harnosova

marcela harnosova

31.08.2014 18:33

ten cerveny je krasny

Vaše meno:

Lenka

Lenka

31.08.2014 21:07

Dizajnovo je veľmi pekný.

Vaše meno:

JAN KOMADA

JAN KOMADA

01.09.2014 18:53

ja ho zatiaľ nemám ale je to parádna vec uvažujem že si ho kúpime z priateľkou

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE