PET fľaše - vyskúšajte si život bez nich!

Nároky na pitný režim rastú úmerne so stúpajúcimi teplotami, to však neznamená, že blížiace sa leto si musíte znepríjemňovať vláčením balených nápojov z obchodu.  

 

Prejdite na prípravu domácich bubliniek pomocou systému SodaStream a vyskúšajte si všetky jej benefity  počas dvoch mesiacov úplne bez rizika. Najnovší prírastok do rodiny, prístroj SPIRIT, vám totiž okrem skvelých funkcií a štýlového dizajnu ponúka aj garanciu vrátenia peňazí do 60 dní od kúpy.

 

SodaStream vybavil nový prístroj funkciami, ktoré prípravu perlivých nápojov maximálne zjednodušujú.  Fľašu vďaka inovatívnemu systému uchytenia "Snap-Lock“ nasadíte bez nutnosti skrutkovania, takže obsluhu s prehľadom zvládnu aj deti či starší ľudia.

 

Odporúčame prečítať: Nezahrávajte sa s pitným režimom

PET fľaše - vyskúšajte si život bez nich!

Zdroj: Shutterstock®

Novinkou je praktické ovládanie sýtenia pomocou tlačidla umiestneného na hornej strane prístroja. Počtom jeho stlačení jednoducho regulujete intenzitu naperlenia vody tak, aby vyhovovala vašim predstavám. 

 

Prístroj SodaStream SPIRIT pracuje na mechanickom princípe a na jeho prevádzku tak nie sú potrebné žiadne batérie ani sieťové pripojenie. Súčasťou balenia je bombička s potravinárskym plynom CO2, ktorá vystačí na prípravu približne 70 litrov perlivej vody a litrová nápojová fľaša bez obsahu BPA.

 

Maximálny užívateľský komfort sa aj v tomto prípade snúbi aj so štýlovým  dizajnom. SodaStream SPIRIT vyniká elegantnými zaoblenými líniami, ktoré z neho robia zaujímavý interiérový doplnok. Predáva sa  v bielom, čiernom a červenom prevedení, teda klasických  farbách, ktoré výborne ladia s ostatným vybavením kuchyne.

 

Odporúčame prečítať: Tri dôvody pre domáce bublinky

PET fľaše - vyskúšajte si život bez nich!

Zdroj: Shutterstock®

O všetkých benefitoch prípravy perlivej vody v pohodlí domova sa teraz môžete presvedčiť sami a bez rizika. V prípade, že s prístrojom SodaStream SPIRIT nebudete spokojní, do 60 dní od kúpy vám vrátia peniaze.

 

Viac na www.sodastream.sk

2 komentárov
benynka

benynka

31.03.2017 13:01

Ja si v obchode kupujem minerálnu vodu a tento prístroj spraví obyčajnú sódu

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

31.03.2017 17:14

máme dva SodaStreamy, jeden doma, druhý na záhrade, ale kupujeme aj tak ešte zo zdravotných dôvodov aj minerálnu vodu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE