Rozmýšľate nad zväčšením pŕs? Aké sú možnosti?

Isteže fyzická krása nie je všetko, avšak so svojím telom by sme mali byť spokojné, minimálne kvôli našej psychike. Ak sa pri pohľade do zrkadla už dlhodobo trápite kvôli tomu, že nie ste spokojné s veľkosťou svojich pŕs, ponúkame vám prehľad aktuálnych procedúr, ktoré to môžu zmeniť. Rozhodnutie je potom len na vás.

Odporúčame prečítať: Granátové jablko pre zdravie a krásu

Silikóny 

 

Pravdepodobne jedna z najčastejších techník zväčšenia poprsia je augmentácia prsníkov s použitím silikónových implantátov. Ide o chirurgický proces, ktorý prebieha v celkovej anestéze, prípadne aj v anestéze lokálnej a sedácii – v takomto prípade je utlmenie také silné, že pacientka nielenže bolesť necíti, ale si ju ani nepamätá. Po vložení silikónových implantátov je pacientka hospitalizovaná deň, maximálne dva a potom prepustená do domácej liečby. Na cca desiaty až štrnásty deň sa vyberajú stehy. Súčasťou pooperačnej starostlivosti je aj špeciálna podprsenka, ktorú by ste mali nosiť 6 týždňov nonstop. Po dobu niekoľkých týždňov by ste mali byť tiež opatrné pri fyzickej záťaži. 

Rozmýšľate nad zväčšením pŕs? Aké sú možnosti?

Zdroj: Shutterstock®

Kyselina hyaluronová

 

Ak sa obávate chirurgických zákrokov, či cudzieho telesa v tele, stačí vám zväčšenie poprsia o jedno až dve čísla, využiť môžete techniku prostredníctvom kyseliny hyaluronovej. Ide o ambulantný zákrok, ktorý trvá cca jednu hodinu. Lekár vám do pŕs vpichne injekciu s prípravkom - gélom Macrolane, ktorý obsahuje kyselinu hyaluronovú. Keďže tá sa v tele bežne vyskytuje, váš organizmus si s ňou ľahko poradí. Takto zväčšené a spevnené prsia vám vydržia cca 9 – 12 mesiacov. Zákrok sa dá opakovať.

 

Odporúčame prečítať:  Najčastejšie plastické operácie

 

 

Vlastný tuk 

 

Procedúra dva v jednom. Nielenže schudnete, ale zároveň budete mať aj väčšie prsia. Zákrok je rozdelený na dve fázy. V tej prvej vám odoberú nadbytočný tuk (z bokov, brucha, prípadne stehien), tuk upravia tak aby sa ním dali „vyplniť“ prsia a injekciou vám ho vpichnú do poprsia. Celý zákrok prebieha v lokálnej anestéze. Prsia si takto môžete nechať zväčšiť až o tri čísla.

Odporúčame prečítať: Dobrá postava vďaka korčuľovaniu

Rozmýšľate nad zväčšením pŕs? Aké sú možnosti?

Zdroj: Shutterstock®

Vákuová pumpa 

 

Na trhu môžete nájsť aj špeciálnu vákuovú pumpu. Tá zaručuje zlepšenie elasticity kožného tkaniva, a tým pádom aj tvar poprsia. Pumpa pôsobí bezbolestne, okrem toho, že prsia naťahuje, zároveň ich vďaka vibráciám aj masíruje, čo má podporiť ich rast. Kritici však hovoria o placebo efekte, a dokonca aj o možnosti škodlivosti. Podľa nich opakované naťahovanie prsníkov, nevplýva dvakrát pozitívne ani na ich zdravie, ani na ich krásu.

 

Odporúčame prečítať:  Ako si vybrať športovú podprsenku

 

 

Fytoestrogény

 

Ide o prirodzené rastlinné zložky, ktoré sú veľmi podobné estrogénom. Nájdete ich v mnohých prírodných produktoch, ktoré práve vďaka fytoestrogénom podporujú plnosť poprsia. Okrem toho zmierňujú tiež menštruačné bolesti, prípadne pomáhajú pri menopauze.

Rozmýšľate nad zväčšením pŕs? Aké sú možnosti?

Zdroj: Shutterstock®

Cviky 

 

Aj to je forma ako zväčšiť svoje prsia aspoň o pár centimetrov, ale hlavne ich spevniť. Môžete vyskúšať plávanie (ako inak prsia :), ale tiež typické fitness cviky. O nich si viac prečítajte v našom článku: ZDRAVÉ A KRÁSNE PRSIA – AKO SA K NIM DOPRACOVAŤ?

Odporúčame prečítať: Cviky na krásne a pevné prsia

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

6 komentárov
Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

14.09.2014 21:11

vyberám si cviky

Vaše meno:

Radoslava Sonogová

Radoslava Sonogová

14.09.2014 23:38

stačí pribrať a kilečná pribudnúť aj na správnych miestach

Vaše meno:

Lucia Buďáčová

Lucia Buďáčová

15.09.2014 13:40

Radšej cviky ako nôž

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

17.09.2014 07:40

Najlepšie a najprirodzenejšie sú cviky, určite by som niečo také ako zväčšenie pŕs nepodstúpila.

Vaše meno:

Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

17.09.2014 17:21

radšej budem kamuflovať ako rezať

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.09.2014 18:44

nie toto by som nepodstúpila... len kvôli kráse určite nie.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE