3 hlavné pracovné nástroje Štýl Mejkerky

Možno by ste si mysleli, že to budú farebnice alebo šatky, s ktorými robím farebnú typológiu. Manuál, kde nájdete aké strihy sa vám hodia a ktorým sa radšej vyhnúť.

 

Alebo meter ktorý beriem do ruky, aby som vám dokázala, že máte na svojej postave prednosti, ak ich nevidíte.

 

Ale nie, tieto pomôcky nie sú mojim hlavným pracovným nástrojom. Pracovné nástroje, s ktorými pracujem denno denne a s každou ženou sú trochu iné. Chcete ich spoznať? Pozývam vás nahliadnuť do môjho sveta Štýl Mejkerky. 

 

Odporúčame tiež:  Očistná diéta: Ako na ňu? Ktoré potraviny pomôžu?

 

 

1. Vnímavosť

 

Prácu s novou klientkou začínam úvodnou konzultáciou. Mám veľa zvedavých otázok. Niektoré vám možno prídu k veci a iné od veci. Odpovede mi veľa prezradia o tom, čo sa k vám skutočne hodí a na čom zapracujeme. A potom ste milo prekvapené, ako vám pri nákupoch vyberám kúsky, ktoré vám dokonale sadnú, obľúbite si ich aj keď by ste možno sami po nich nesiahli. Ako to robím? Vďaka vnímavosti viem pretransformovať to, čo mi prezradíte a čo odpozorujem do vášho štýlu a šatníka. A neostane to len pri tom, že som vnímavá ja. „Prinútim“ veľmi nenásilným a prirodzeným spôsobom vnímať aj vás. Farebnú typológiu používam hlavne preto, aby ste sa zastavili, vnímali a plne sústredili na seba . To že vám bude jasné, ktoré farby sa vám hodia a ktoré nie, je prirodzená súčasť procesu. 

 

 Odporúčame tiež:  Čo by ste mali vedieť predtým, než investujete do oblečenia

3 hlavné pracovné nástroje Štýl Mejkerky

Zdroj: Shutterstock®

2. Prirodzenosť

 

Minule mi klientka hovorí:“ Keď som prvý raz o tebe počula predstavila som si nabotoxovanú čajočku v podpätkoch s dokonalým make upom a blonďavým prelivom v hlave. Keď sme sa stretli osobne, bola prekvapená. Vlasy si zatiaľ vlasy nefarbím, líčim sa veľmi striedmo a podpätky často nenosím, lebo by som nevládala behať po obchodoch. :) Nič nemám proti týmto skrášľovacím vecičkám. Práve naopak. Sú super, vedia nám pomôcť a poslúžiť. Len nám to bude na nič, keď sa nebudeme páčiť sami sebe aj bez nich. A preto som zástanca prirodzenej krásy a pracujem hlavne s ňou. 

 

Odporúčame tiež:  Kalorické tabuľky pre základné ovocie a orechy

3 hlavné pracovné nástroje Štýl Mejkerky

Zdroj: Shutterstock®

3. Šiesty zmysel

 

Mám ho dobre vyvinutý nato, aby som vám v tej záplave šatstva našla, vybrala a zakomponovala do šatníka také kúsky, ktoré podporia vás, vašu prirodzenú krásu, vaše sny, váš životný štýl. Aj keby boli dve ženy, ktoré majú úplne rovnaký šatník, ale rozdielne smerovanie a osobnosť, každej šatník nakombinujem inak. Použijem iné doplnky, iné farbené kombinácie, s každou nakupujem v inom obchode alebo v rámci obchodu vyberám iné veci. Jediné, čo ostane rovnaké je radosť z nového šatníka, iný pohľad na seba, svoju krásu, obliekanie a pribúdajúce komplimenty.  

 

Odporúčame tiež:  Parádiť sa prináša výhody! Spoznajte ich.

3 hlavné pracovné nástroje Štýl Mejkerky

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzenosť, vnímavosť , šiesty zmysel a k tomu obrovská dávka fantázie a predstavivosti mi pomáhajú denno denne. Som za tieto dary vďačná a teším sa, že sa s nimi môžem podeliť aj s vami. Vaša Štýl Mejkerka Marcelka.

 

Radí: Marcela Špalková - Štýl mejker 

Viac na: www.stylnamieru.sk

 

Odporúčame prečítať: Rady ako dobre nakupovať, pre nákupné ne-maniačky

4 komentárov
Monika Filípková

Monika Filípková

24.06.2016 14:31

Niekedy by som aj ja potrebovala takúto super poradkyňu, aby som vymenila môj štýl obliekania, ale aj farby v mojom šatníku. Veď ako sa povie: Zmena je život.

Vaše meno:

Marcela Špalková

Marcela Špalková

24.06.2016 17:00

Veru, Monika, máte pravdu, zmena je život:) Ak chcete, napíšte mi a môžem pomôcť so štýlom aj vám. Kontakt na mňa nájdete na mojej webke Budem sa tešiť, ak sa rozhodnete zveriť sa mi do rúk.

Soňa Krátka

Soňa Krátka

24.06.2016 17:50

mozno by sme sa viacere cudovali, ze to co nosime, tak nam az tak nesedi a mozno...,asi zalezi na nasom vnimani a cite

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

14.07.2016 20:10

Niekedy stačí, aby ste natrafili na naozaj dobrú kamarátku, ktorá vám poradí :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

09.08.2016 21:40

Tak takú poradkyňu by som brala aj ja a hádam každá z nás

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE