Keď charita komunikuje s módou

Približne pred mesiacom otvorila novú predajňu v bratislavskom nákupnom centre Eurovea módna značka Napapijri. S uvedením trendového oblečenia sa spájala aj dražba originálnych diel známej výtvarníčky Gordany Turuk. Výťažok si na svoje konto pripísala 1. gynekologicko-pôrodnícka klinika na Kramároch. 

 

 

Krehké sklo jasne symbolizovalo krehkosť zdravia, v tomto prípade tých úplne najmenších, a zároveň podporilo myšlienku, aby si ľudia navzájom pomáhali. Najvzácnejší kúsok, sklenenú pozlátenú misu pomenovanú Šťastie, vydražili za tisícsedemsto eur. Symbolický šek si od majiteľa predajne Tomáša Seboka prevzal prednosta gynekologickopôrodníckej kliniky Igor Rusňák.

Napapijri

Zdroj: Shutterstock®

Ak milujete pekné veci, určite si choďte pozrieť novú kolekciu Napapijri. Možno vás upúta nórska zástava v logu, a možno vás v detailoch ovanie zakomponovaný duch dobrodruha. V preklade z fínštiny totiž názov znamená severný polárny kruh. Napapijri je talianska značka odevov pre milovníkov exotických destinácií, cestovania a nevšedných expedícií.

Napapijri predajňa

Zdroj: Shutterstock®

sosoova a jurasko

Zdroj: Shutterstock®

Kolekciu jar/leto 2014 charakterizujú dve slová zemepisný (Geographic) a autentický (Authentic). Kolekcia Geographic sa vyznačuje ležérnym a zároveň extrémne vypracovaným štýlom, s ručne vyrobenými detailmi. Ľahkosť a kreativitu zdôrazňujú pohodlné tkaniny, ako je ľan a hodvábna bavlna. Kolekciu Authentic poháňa moderný výklad námornej tematiky. Ukazuje explóziu pôsobivej grafiky zvýraznenej paletou sýtych farieb a vytvára sviežu a energickú náladu na sezónu.

módna prehliadka

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE