Do chladného upršaného dňa II.
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
7 komentárov
Mária Zámečníková
15.06.2016 15:23Zaujímavé, no nie je to môj štýl :(
Marie Gutmannová
09.06.2016 08:32Milujem zelenu a zemite farby, je to super, no ten kabátik by som nedala ani ja :)
Jana Komadová
25.05.2016 19:52Kabát je pre odvážne no ostatné peknučkéééé
Erika Špacírová
07.04.2016 10:54ten kabátik je na mňa asi moc výstredný ale je pekný viem, si ho predstaviť na niekom :) ostatné sa mi veľmi páči
Martina Zahoranová
24.03.2016 19:43kabát nie je škaredý ale ja by som naň nemala odvahu
Soňa Krátka
23.03.2016 13:48Zaujimavy vesely kabatik.
Libuše Šumná
23.03.2016 07:15je to takové smutné, možná pro blondýnky by to šlo