V topánkach bez opätku
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
13 komentárov
Zuzana Madarászová
29.10.2014 11:12kabatik a kabelka super.. ale ten zbytok .. bleah
Mária Tomanová
21.10.2014 19:03trocha smutné farby ale páči sa mi kombinácia
Dorotka Fuchsová
02.10.2014 22:33hneď by som si to obliekla a išla sa poprechádzať
Soňa Horáčková
02.10.2014 20:10pekný outfit, páči sa mi to sako
Renáta Mularčíková
02.10.2014 19:07Pekné jesenné oblečenie.
ľubka Olexyová
01.10.2014 13:41v tomto jesennom období sa mi najviac páči takáto farebná kombinácia a hor sa na peknú prechádzku
ľubka Olexyová
01.10.2014 13:39hneď by som to vyskúšala
anka - fb anka all saga saganová
01.10.2014 10:02pekné, idú k tomu aj topánky bez opätku.
Dorotka Fuchsová
30.09.2014 23:58hneď by som si to obliekla
Andrea Vidová
30.09.2014 19:14No najviac sa mi páčia blazer a kabelka.
Katarína Šutvajová
30.09.2014 16:24pekné teplé odtiene na jeseň ako stvorené,blazer nemá chybu
Martina Zahoranová
30.09.2014 16:09tak toto je úplne pre mňa topánky bez opätku a moje milované farby - super
Jana Komadová
30.09.2014 14:50pekné nielen do práce ale aj na kávu , nohavice sú pre mladé kočky šik